Avon Big & Multiplied Volume Mascara

My very first favourite Avon product was a mascara and after that, my experience with their mascaras has been good or very good. Avon now has a new mascara which is promised to show off 100s more lashes. This new invention is Avon Big & Multiplied Volume Mascara and today I’m going to share with you my thoughts of it and show you how it looks on my lashes 🙂

Minu kõige esimene lemmik toode Avonilt oli ripsmetušš ja minu senised kogemused Avoni ripsmekatega  ongi olnud ka head või väga head. Avon on välja tulnud uue ripsmetušiga, mis peaks jätma mulje kuni 50% tihedamatest ripsmetest. Tegu on Avoni Big & Multiplied ripsmetušiga, mida olen viimased 3 nädalat katsetanud ja seega on aeg teiega jagada enda muljeid sellest ning näidata lähemalt kas ta tõesti töötab nagu lubatud.

Avon Big & Multiplied Mascara review

Untitled

Avon Big & Multiplied Volume Mascara is promised to make your lashes more voluminous and make them look thicker without clumps or smudging.

Lubaduste kohaselt peaks Avon Big & Multiplied ripsmetušš lisama ripsmetele volüümi ja muutma need optiliselt tihedamaks, samad ripsmeid siiski kenasti eraldades.

Avon Big & Multiplied ripsmetušš

Big & Multiplied Volume Mascara comes in a simple silver plastic tube. The mascara’s wand looks rather classic and has convenient size. At first, the consistency seemed a bit too dry, but when I used it the second time then the consistency seemed better – not wet and not dry either.

Avon Big and Multiplied ripsmetušš on lihtsa kujundusega hõbedatooni tuubis. Ripsmetuši hari näeb välja küllaltki klassikaline ning sellel on ripsmete värvimiseks mugav suurus. Esmakordsel kasutamiseks tundus ripsmeka koostis kuidagi liiga kuiv, ent teistkordsel kasutamisel oli koostis kuidagi palju parem ja mõnusam. 

Avon Big & Multiplied Mascara

On the photo below you can see Avon Big & Multiplied Volume mascara on my lashes. As you can see it really adds some volume, thickness, and colour to my lashes.

Allpool oleval pildil näete Avon Big and Multiplied volüümiandvat ripsmekat minu ripsmetel. Nagu näha siis ripsmetušš tõesti lisab pikkust, tihedust ja värvi mu ripsmetele.

Avon Big & Multiplied Volume MascaraMy thoughts of Avon Big & Multiplied Mascara

To tell you the truth I had high expectations on this mascara because of my previous good experience with Avon mascaras and of course the pretty promises and pics in the Avon catalogue looked promising 😛 Well, I like that it makes my lashes look longer and thicker, however, I did hope more like false lashes effect 😛 I like that it stays on my lashes all day without flaking, however in humid conditions it might smudge a little. Big and Multiplied mascara is promised not to clump and it really doesn’t if you first wipe off the excess mascara on a tissue before application and secondly comb through your lashes.

Overall Avon Big & Multiplied mascara is good. I like it for my daytime looks because it adds just enough volume and length and it stays on my lashes all day.

Minu arvamus Avon Big and Multiplied ripsmetušist

Kui aus olla, siis minu ootused Avon Big and Multiplied ripsmetušile olid kõrged tänu eelnevatele headele kogemustele Avoni ripsmekatega ning eks kataloogi ilusad pildid kergitasid ka omakorda veel ootuseid 😛 Mulle meeldib and Big & Multiplied ripsmekas muudab mu ripsmed pikemaks ja tihedamaks, ent kui aus olla, siis ma ootasin natuke dramaatilisemat tulemust (ehk siis teisisõnu kunstripsmete effekti). Positiivne on, et Big and Multiplied ripsmetušš püsib mu ripsmetel terve päeva ilma, et ta hakkaks õhtuks silmaalustele pudenema, ent samas niiskemates tingimustes võib ta natukene määrida. Avon Big & Multiplied rispmetušš peaks lubaduste kohaselt mitte tükki jääma ning seda ta ka ei tee juhul kui:

  1. pühkida liigne ripsmetušš harjalt ära enne ripsmete värvimist
  2. ripsmed pärast värvimist läbi kammida

Kokkuvõttes on Avon Big and Multiplied ripsmetušš hea ning eriti sobilik just päevase meigi jaoks, kui eesmärgiks on loomulikum tulemus. Mulle meeldib, et see lisab mu ripsmetele pikkust ja volüümi, mis püsib õhtuni.

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

9 Comments

  1. litfromwithin9 April 21, 2016
  2. Phyrra April 22, 2016
  3. Cindy Ingalls April 22, 2016
  4. MarciaF April 22, 2016
  5. Betzy Cuellar April 22, 2016
  6. Norah Salazar (@norah_s) April 23, 2016
  7. Chelsea April 23, 2016
  8. Aleya Bamdad April 24, 2016

Leave a Reply

38 Shares
Stumble1
+18
Tweet1
Share9
Pin18
Share