Achieve silky smooth skin with Cuccio Butter Blends

Do you wish to achieve silky smooth skin? Then cruelty-free Cuccio Butter Blends are something that might be the answer. Cuccio Naturale was founded in 1999 and it was one of the first natural nail, hand and foot care treatment product line. I had an amazing opportunity to some of the Cuccio Naturale products that are available in Estonia and for the last three weeks I have been testing Cuccio Coconut & White Ginger Butter Blend.

Kas sinu sooviks on saavutada siidiselt sile nahk? Siis Cuccio Naturale niisutavad kreemvõided võivad olla midagi Sinu jaoks. Cuccio Naturale sari sai alguse 1999 aastal olles siis üks esimesi looduslikel toimeainetel põhinevaid küünte-, käte- ja jalahooldustoodete sarju maailmas. Lisaks on Cuccio Naturale suureks plussiks see, et nende tooteid ei ole testitud loomadel 🙂 Mõned nädalad tagasi oli mul suurepärane võimalus tutvuda Eestis saadaolevate Cuccio Naturale toodetega ning samuti sain võimaluse katsetada Cuccio Naturale kookose ja valge ingveriga niisutavat võiet.

Achieve silky smooth skin with Cuccio Butter Blends

Untitled
Cuccio Butter Blend with Coconut & White Ginger is described as an intensely hydrating treatment for silky smooth skin. It contains a coconut oil, which is a classic ingredient for skin products because it is a beneficial moisturizer with essential fatty acids and Vitamin E. White ginger is an antioxidant that helps to soothe skin and reduce inflammation. Cuccio Naturale Butter Blends keeps skin moisturised up to 24 hours.

Cuccio kreemjas võie kookose ja valge ingveriga on intensiivselt niisutav toode, mis aitab saavutada siidiselt sileda naha. Võie sisaldab kookoseõli, mis on klassikaline koostisosa paljudes nahahooldustoodetes, sest see niisutab nahka ja sisaldab nahale kasulikke toitvaid rasvhappeid ja E-vitamiini. Ingver on looduslik antioksüdant, mis aitab nahka rahustada ja toniseerida. Cuccio Naturale kreemjad võided hoiavad naha niisutatud kuni 24 tundi.

Saavuta siidiselt sile nahk Cuccio kreemvõietega

Cuccio Butter Blends are available in three sizes: 8 oz (226g) , 26 oz (735g) and Butter Baby 1.5 oz (42g). My Cuccio Butter Blend with Coconut & White Ginger comes in 1.5 oz/42g plastic jar and I love, that because its size, it’s easy to carry it in my handbag and I can also take it with me in my carry-on luggage 🙂

The butter blend itself is so nice, rich and creamy. I personally LOVE coconut smell and so, in my opinion, Butter Blend with Coconut & White Ginger smells absolutely heavenly. But if you are not a fan of coconut, then don’t worry because there are other fragrances to choose from (btw they ALL smell fab 😉 ) Since this butter is rich, then a little goes a long way. I like how it instantly makes dry skin soft and smooth. Although its butter then it sinks in my skin nicely without leaving it unpleasantly greasy. I have  been using it as a hand and cuticle cream, and it also works great for those dry elbows 😉

Cuccio Naturale võided on saadaval kolmes suuruses: 226g, 735g ja Butter Baby, mis on 42g. Minu Cuccio kookose ja valge ingveriga võie ongi see kõige väiksem ja ma olen selle suurusega rahul, sest see on just sellise mugava suurusega, et mahub mugavalt mu käekotti ning samuti saab selle reisile kaasa võtta käsipagasis 😉

Kookose ja valge ingveriga võie on hästi mõnusa rikkaliku kreemja tekstuuriga. Kuna mulle väga meeldib kookose lõhn, siis selle võide lõhn on minu arvates lihtsalt suurepärane. Kui Sina aga kookose aroomist suurt ei pea, siis ära muretse, sest Cuccio kreemjaid võideid on ka teiste suurepäraste lõhnadega ning kindlasti suudab igaüks leida enda lemmiku.

Kuna Cuccio võie on rikkaliku tekstuuriga, siis jätkub seda kauaks, sest korraga läheb vaja vaid väikest kogust. Mulle meeldib kuidas kuivale nahale kandes aitab Cuccio kreemjas võie koheselt naha muuta meeldivalt pehmeks ja niisutatuks. Kui tegu on võidega, siis minu nahal imendub ta hästi ning nahale ei jää ebameeldivalt rasvast või õlist kihti. Mina olen Cuccio võiet kasutanud nii kätekreemima kui ka kuivade küünarnukkide niisutamiseks.

Saavuta siidiselt sile nahk Cuccio kreemvõietega. Achieve silky smooth skin with Cuccio Butter Blends

Overall my experience with Cuccio Butter Blend with Coconut & White Ginger has been very good and I can’t believe I haven’t used anything from Cuccio Naturale before!

Kokkuvõttes olen Cuccio Naturale kookose ja valge ingveriga niisutava kreemja võidega väga rahul kuna see lihtsalt on nii mõnus!

Cuccio tooteid toob Eestisse Global Beauty OÜ, kelle e-poest www.globalbeauty.ee saab tellida nii Cuccio Naturale erinevaid tooteid kui ka Cuccio üliilusaid küünelakke. Kes tahab aga Cuccio tooteid enne ostmist ise katsuda, siis soovitan piiluda Tartu ja Tallinna Kaubamaja ilumaailma 😉

16 Comments

 1. Lola Seicento April 19, 2016
  • Leelo April 20, 2016
 2. The Beauty of Life April 19, 2016
 3. Brooke @ Blushing Noir April 20, 2016
  • Leelo April 20, 2016
 4. MarciaF April 20, 2016
  • Leelo April 20, 2016
  • Leelo April 20, 2016
 5. Kath Thefabzilla April 20, 2016
 6. mybeautyjunction April 20, 2016
  • Leelo April 20, 2016
 7. daphna23 April 20, 2016
 8. Bailey April 21, 2016

Leave a Reply

79 Shares
Pin57
Share12
+17
Share1
Tweet1