Luxurious Dondella hair accessories

On Monday I showed you my new favourite hair accessory – a luxurious Dondella hair claw which is the first this type of hair clip that actually holds my hair up without any problems. I was first introduced Dondella hair accessories in January and they instantly caught my attention because of their classic design and when I was offered a hair clip for the review then I was very happy! 🙂

Esmaspäevases outfiti postituses näitasin teile enda uut lemmik juukseaksessuaari – Dondella liblibk-klambrit, mis on esimene seda tüüpi juukseklamber, mis tõesti suudab mu juukseid edukalt kinni hoida ilma juustest välja libisemata. Esimest korda nägin Dondella juukseklambreid jaanuaris Thaya Shop & Salon’is toimunud iluõhtul ning koheselt püüdsid nad mu tähelepanu oma disainiga ja võite ette kujutada kui rõõmus ma olin kui Dondella esindaja pakkus mulle võimalust ühte kaunitest klambritest www.dondella.com lehelt ise katsetada 🙂 Eelmise nädala alguses saabuski mulle kenasti pakitud liblik-klamber Cherry.

Exclusive Dondella hair accessories

Untitled

As you can see Dondella Cherry hair claw looks like a typical hair claw and so now is the moment when you are probably asking What makes it so special? Well first of all exclusive Dondella hair accessories are handcrafted in France! My hair claw is decorated with Swarovski crystals. The silky smooth and high-gloss surface of the hair claw (and rest of the Dondella hair accessories) is not achieved by applying a lacquer, but it is the result of time-consuming polishing process. What also makes this hair claw different from other this type of products is that its spring is covered and you hair won’t get stuck in it. Thanks to two rows of teeth this claw clip stays in my hair securely without sliding off.

Nagu isegi näete siis esmapilgul ei tundu Dondella Cherry liblik-klamber midagi erilist, sest näeb ta ju välja nagu kõik ülejäänud seda tüüpi klambrid. Ma juba kujutan ette teid, mu kallid lugejad omaette küsimas, et mis selles klambris siis nii erilist on. Alustame siis sellest, et Dondella juukseaksessuaarid valmivad käsitööna Prantsusmaal. Minu juukseklamber on kaunistatud kenade Swarovski kristallidega ning klambri veatult läikiv välimus pole mitte tänu lakikihile vaid hoopis tänu pikaajalisele poleerimisele. Dondella liblik-klambrid erinevad teistest samatüüpi klambritest veel selle tõttu, et neil on klambrit koos hoidev vedru kaetud ja seega pole ohtu, et juuksed sinna vahele kinni jääks ning ekstra tugeva hoidvuse tagab 2 rida harjaseid tavapärase ühe asemel. 

Dondella Cherry juukseklamber

This hair claw isn’t big (its length is 6.5cm) and so at first I wasn’t sure how well it will perform, but for my great surprise it actually works surprisingly well. I have tried different hair styles with it, but the one on the photo below is my favourite one at the moment.

Overall Dondella hair claw has surprised me a lot because it is the first this type of hair clip that actually keeps my hair up and it won’t slide off.

Check out all Dondella hair accessories and jewelry on www.dondella.com. Btw they ship worldwide 😉

Dondella Cherry liblik-klamber ei ole mõõtmetelt väga suur (selle pikkus on ~6,5cm) ja seega ei olnud ma alguses kindel, kui hästi see mu juukseid üldse suudab kinni hoida. Minu suureks üllatuseks aga kahekordne rida harjaseid tõesti aitab klambril paremini juustes püsida ja seega on see esimene liblik-klamber, mis mu juustest esimese poole tunni jooksul välja ei libise (ja mul muide ei ole paksud juuksed, vaid ainult natukene liiga libedad 😛 ). Olen selle klambriga katsetanud erinevaid soenguvõimalusi aga allpool oleval fotol näha olev soeng on mu hetke lemmik 🙂

Kokkuvõttes on Dondella liblik-klamber igati kiitust vääriv, sest see tõesti töötab minu juuste puhul täpselt nii nagu lubatud 🙂

Rohkem infot saab Dondella juukseaksessuaaride ja ehete kohta lugeda www.dondella.com.

eksklusiivsed Dondella juukseaksessuaarid11 Comments

 1. The Indigo Hours March 20, 2016
 2. Esha Gupta March 20, 2016
 3. upstatemissy March 20, 2016
 4. kimpcole March 20, 2016
 5. pauriosp March 21, 2016
 6. nicol March 21, 2016
 7. shilpashetty86 March 22, 2016
 8. s w March 25, 2016
 9. Sophia March 26, 2016
 10. Angela A Simmons March 27, 2016
 11. Pat Schwab April 5, 2016

Leave a Reply

51 Shares
Stumble1
+18
Tweet
Share11
Pin30
Share