Lord & Berry SKIN Lip Gloss – Icy Bronze

I haven’t reviewed any lip glosses for a quite long time and so today I’m sharing with you my thoughts of Lord & Berry SKIN Lip Gloss in Icy Bronze. I received this lip gloss in my Lookfantastic Advent Calendar back in December and so I have been using it from time to time ever since then.

Ma ei ole tükk aega enam ühestki huuleläikest kirjutanud ja täna parandan selle vea postitusega Lord & Berry SKIN huuleläikest toonis Icy Bronze. Jõudis see minuni suurepärases Lookfantastic’u advendikalendris eelmise aasta detsembris ja olen seda aegajalt kasutanud juba mitu kuud. 

Lord & Berry SKIN Lip Gloss - Icy Bronze

Lord & Berry SKIN Lip Glosses are described as sheer pigmented glosses that leave lips with a gorgeous pop of color. It is promised to be soft, comfortable and non-sticky, and you can use it as a topcoat, with liner or over a lipstick.

Lord & Berry SKIN huuleläikeid kirjeldatakse kui läbipaistvaid pigmenteeritud läikeid, mis katavad huuled kauni värviga. Selle koostis peaks lubaduste kohaselt olema pehme, mugav ja mitte kleepuv ning neid huuleläikeid võib kasutada nii omaette kui ka pärast huulepulga huultele kandmist.

Lord & Berry SKIN Lip Gloss - Icy Bronze
Lord & Berry SKIN Lip Gloss in Icy Bronze comes in a 6ml plastic tube with a doe foot applicator which makes applying lip gloss easy. Icy Brown looked bit scary in the tube and I wasn’t sure how it would look on me, but its lovely sheer bronze shade with tiny shimmering particles actually looks very natural on me. This gloss has pleasant scent, although it might feel bit too overpowering for some.

When I first swatched it on the back of my hand then it felt kind of sticky. However, when I applied it to my lips it didn’t feel sticky at all 🙂 Lord & Berry SKIN Lip Gloss in Icy Bronze feels moisturising and it keeps my lips soft even after the color has faded. The color and gloss lasts on my lips about 2-3 hours and even after eating and drinking there’s still some product left on my lips.

Lord & Berry SKIN huuleläige toonis Icy Bronze on 6ml klassikalises huuleäike pakendis. Huuleläikel on mõnus pehme, nö lõigatud otsaga aplikaator, mis muudab huuleläike pealekandmise mugavaks. Toon Icy Bronze nägi alguses tuubis natukene liiga tume minu jaoks välja ja seega ma ei olnud kindel kui hästi ta üldse mulle sobida võiks, ent minu suureks üllatuseks näeb selle läbipaistev pronksjas toon, milles on tibatillukesed sädelevad tükikesed, välja üsna naturaalne. Sellel huuleläikel on meeldiv lõhn, ent mõne lõhnade suhtes tundlikuma inimese jaoks võib see lõhn natukene liiga tugev olla. 

Kui ma Lord & Berry SKIN huuleläiget toonis Icy Bronze esimest korda käel proovisin, siis tundus see kuidagi ebameeldivalt kleepuv, ent huultele kandes õnneks enam seda kleepuvat tunnet ei olnud. Lord & Berry SKIN huuleläige meeldib mulle kuna ta hoiab mu huuled pehmete ja niisutatutena ning see pehmus kestab ka siis kui huuleläige ise on juba huultelt kulunud. Minu huultel püsib ta paar-kolm tundi ning isegi pärast söömist ja joomist on veel natukene huuleläiget huultel alles.

Lord & Berry SKIN Lip Gloss in Icy Bronze swatches

Overall Lord & Berry SKIN Lip Gloss in Icy Bronze is nice lip gloss. I like that it isn’t sticky, keeps my lips moisturised and looks rather natural on my lips, which makes it perfect for everyday use.

You can order Lord & Berry SKIN lip glosses from Amazon, Boots.

Kokkuvõttes on Lord & Berry SKIN huuleläige toonis Icy Bronze mõnus toode. Mulle meeldib, et see ei jää huultel kleepuv. Samuti hoiab ta mu huuled mõnusalt pehmed ja selle tagasihoidlik värv on sobilik igapäevaseks kasutamiseks. 

12 Comments

 1. Kath Thefabzilla March 30, 2016
 2. neversaydiebeauty March 30, 2016
 3. carleen March 30, 2016
 4. Aleya Bamdad March 31, 2016
 5. MarciaF March 31, 2016
 6. litfromwithin9 March 31, 2016
 7. Norah Salazar (@norah_s) March 31, 2016
 8. Phyrra March 31, 2016
 9. Erika April 1, 2016
 10. Lisa Heath April 1, 2016
 11. glamorable April 1, 2016

Leave a Reply

54 Shares
Stumble51
+1
Tweet
Share2
Pin1
Share