Avon Care Royal Jelly hand, nail & cuticle balm

Avon has many different hand creams for different skin types and my today’s is of Avon Care Royal Jelly hand, nail & cuticle balm for very dry skin.

Avonil on päris palju erinevaid kätekreeme erinevate nahatüüpide jaoks. Minu tänase postituse staar on Avon Care mesilasema piimaga palsam kätele, küüntele ja küünenahkadele, mis on mõeldud väga kuivale nahale.

Avon Care mesilasema piimaga palsam kätele, küüntele ja küünenahkadele

Untitled

Avon Care Royal Jelly hand, nail & cuticle balm is promised to intensively moisturise to relieve extremely dry skin with caring and moisturising royal jelly. Its formula provides twice the hydration, even through repeated hand washes.

My opinion: Avon Care Royal Jelly hand, nail & cuticle balm comes in a 100ml plastic tube. It’s formula really reminds me more of a balm than a cream. I’m not very fond of this hand cream’s smell because for me it seems a bit synthetic. What I’ve learned through trial and error I’ve learned that you only need a tiny amount of Royal Jelly hand, nail & cuticle balm because if I apply too much then it will take forever to absorb and it will feel sticky for a very long time. I like that when I use just the right amount of product it will really absorbs quickly and it instantly makes dry hands softer. I also like that I can feel it moisturising my hands even after I wash my hands.

Overall Avon Care Royal Jelly hand, nail & cuticle balm is an okay hand cream. I’m not fond of its scent, but I do like that I don’t have to reapply it everytime I wash my hands.Avon Care mesilasema piimaga palsam kätele, küüntele ja küünenahkadele peaks lubaduste kohaselt väga kuiva nahka intensiivselt niisutama ja hooldama tänu mesilasema piimale. Selle koostis hellitab nahka topelt niisutusega, mis kestab isegi pärast korduvat kätepesu.

Minu arvamus: Avon Care mesilasema piimaga palsam kätele, küüntele ja küünenahkadele on 100ml plastiktuubis. Selle konsistents meenutab tõesti rohkem mingisugust palsamit kui traditsioonilist kätekreemi. Ma ei ole eriti vaimustuses selle toote lõhnast, kuna minu jaoks tundub see lõhn kuidagi väga sünteetiline. Katsetamise käigus olen avastanud, et Avon Care mesilasema piimaga kätekreem annab parimaid tulemusi kui kasutada vaid imeväikest kogust! Probleem on nimelt selles, et kui seda kreemi liiga palju korraga kätele panna, siis selle imendumine võtab aega meeletult kaua ning käed kipuvad jääma ebameeldivalt kleepuvad. Kui ma kasutan vaid väikest kogust, siis imendub kätekreem suhteliselt kiiresti ja käed jäävad koheselt mõnusalt pehmed. Samuti meeldib mulle, et ma ei pea seda igakord pärast kätepesu uuesti kätele kandma.

Kokkuvõttes on minu arvates Avon Care mesilasema piimaga palsam kätele, küüntele ja küünenahkadele igati ok toode, kui seda kasutada normaalses koguses. Selle lõhna ma ei armasta, aga samas meeldib mulle, et mu käed jäävad niisutatuks isegi pärast kätepesu – just nagu lubatud pakendil. 

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

3 Comments

  1. Linda Manns Linneman March 22, 2016
  2. Miroslava B. March 26, 2016
  3. denise low April 8, 2016

Leave a Reply

112 Shares
Pin102
Share5
+14
Stumble1
Reddit