Tangle Angel

Long hair and tangles sort of belong together and I guess many of us, long-haired ladies have been having problems with detangling wet hair. A few weeks ago I attended an event meant for beauty bloggers, were I was introduced to Tangle Angel detangling hair brush. I already own Tangle Teezer and Wet Brush Squirts detangling brushes, but this one is also promised to be heat-resistant and so you can use it while blow-drying your hair.

Pikad juuksed ja pusad juustes käivad koos päris tihti ning ma arvan, et paljud meist pikajuukselistest on kogenud seda, et märgade juuste kammimine võib vahel näida lausa võimatu missioonina. Mõned nädalad tagasi sain Salonshopilt katsetamiseks Tangle Angel juuksepusasid lahti harutava juukseharja. Mul on juba varasemast olemas Tangle Teezeri ja Wet Brush Squirts samalaadsed tooted, ent see pusahari peaks lubaduste kohaselt olema sobilik ka näiteks föönitamisel kasutamiseks.

Tangle Angel detangling hair brush

Untitled
According to the manufacturer the Tangle Angel is not only perfect for detangling both wet and dry hair, but also makes a great blow drying brush and is suitable for all hair types.

What makes it great:

  • Anti static properties prevent flyaway hair leaving it smooth and silky
  • Heat resistant bristles retain their shape even when used with the high temperatures generated by hair dryers
  • Ideal for using in the shower
  • Ergonomic shape makes it easy to use. Hold by the handle or by the back for greater control when styling
  • Specially developed antibacterial additives embedded in the plastic make your brush ultra hygienic and safe to use

Tangle Angel pusahari

Tootja lubaduste kohaselt on Tangle Angel pusaharja näol tegu kõikidele juuksetüüpidele sobiliku juukseharjaga, mis sobib nii märgade kui ka kuivade juuste kammimiseks kui ka kasutamiseks föönitamisel.

Mis muudab selle nii super heaks?

  • antistaatilised omadused hoiavad ära staatilise elektri tekke juustes ning silub lendlevaid juukseotsi ja seega jäävad juuksed siledad ning siidised
  • kuumakindlad harjased säilitavad oma omadused ka juuste föönitamisel 
  • veekindlus – tänu millele on Tangle Angel pusahari ideaalne ka duši all kasutamiseks
  • ergonoomiline disain, mis on nii funktsionaalne kui ka lihtsalt ilus. Juukseharja võib hoida nii varrest kui ka tiibadest, et seda paremini tunnetada ja kontrollida.
  • Tänu antibakteriaalsete omadustega lisanditele juukseharja materjalis ei toimu bakterite levikut harjal ja seega püsib see hügieeniline ning puhas.

Tangle Angle detangling brush

Well I LOVE Tangle Angel! When I saw it for the first time then it instantly caught my eye because of its super cool design. It’s one of those products that looks gorgeous on your dressing table 😛 The bristles of this brush look and feel very similar to Tangle Teezer’s bristles.

I love how this detangling brush glides through my wet or dry hair with ease and getting rid of tangles is not a problem with this brush. When it comes to its antistatic properties then there still are some flyaway hair (probably because it is winter time?), but not as much then normally. I also like the fact that I can use it while blow-drying my hair and I don’t to be afraid that the heat will ruin my brush.

Alustuseks pean ma kohe ütlema, et ma olen enda Tangle Angel pusaharjaga väga rahul! Kui ma seda harja juba esmakordselt nägin, siis jäi see mulle silma tänu selle super lahedale disainile. See onn üks neist ilutoodetest, mis lisaks funktsionaalsusele näeb väga kena välja meiglaual ka niisama aksessuaarina. 

Kui võrrelda Tangle Teezerit Tangle Angeliga, siis harjased näevad neil välja üsna sarnased ja samuti pole katsudes neil väga suurt vahet. Mulle meeldib kuidas Tangle Angel pusahari lihtsa vaevaga läbi mu märgade või kuivade juuste libiseb ning pusade lahti kammimine sellega probleeme ei tekita. Mis puutub selle antistaatilistesse omadustesse, siis veidi lendlevaid juukseid ikka esineb (eks ole ka ju talveperiood 😉 ). Mis mulle veel Tangle Angeli juures meeldib on see, et ma saan seda edukalt kasutada ka föönitamise ajal ilma, et ma peaks murestema, et fööni kuumus harjale viga teeb.

Tangle Angel pusahari

When I compare this hair brush to Tangle Teezer, then Tangle Teezer is of course travel friendly because of its compact design. But for everyday use I prefer Tangle Angel, because it is more convenient to use thanks its handle.

Overall I like Tangel Angel detangling brush a lot and lately it has become my favourite hair brush.

Reisile kaasa võtmiseks on kindlasti mugavam Tangle Teezeri hari tänu oma kompaktsele disainile. Samas igapäevaseks kasutamiseks eelistan siiski Tangel Angelit, tänu selle varrele, mis muudab harja kasutamise mugavamaks. 

Kokkuvõttes olen mina Tangel Angel juukseharjaga väga rahul ning viimastel nädalatel on see saanud minu jaoks asendamatuks tooteks.

Tangle Angel pusaharju saab osta Salon+ salongidest ja e-poest ja salon24.eu lehelt.

Leave a Reply

18 Shares
Stumble1
+1
Tweet
Share16
Pin1
Share