Popband London hair tie – is hit or miss?

Every now and then there are new brands popping up with new hair ties. Those tie usually come with all sorts of pretty promises, but sometimes the products itself just won’t live up to those promises. My today’s  post is of Popband London hair tie, which I received as a part of my  feelunique.com Exclusive Autumn Beauty Bag. 

Aegajalt ilmuvad välja uued firmad koos uute juuksekummidega, mis peaks kõik lubaduste kohaselt olema super suurepärased. Kahjuks aga ei suuda alati need tooted ootustele vastata. Minu tänane postitus on Popband London juuksekummist, mille sain sügisel Feelunique.com eksklusiivsest sügisesest ilukotikesest. 

Popband London hair tie - is hit or miss?
Popband London hair ties come in many different colors and patterns. Popband hair tie is described as soft, stretchy no dent hair tie, that holds ponytail up tight, but still leaves hair fresh and kink-free once you take it down. Also they don’t damage or rip your hair like most of the regular hair bands do. Plus you can use Popband London hair tie as a cute bracelet.

Popband London juuksekumme kirjeldatakse kui pehmeid ja venivaid kumme, mis ei jäta juustele juuksekummi jälgi. Popband hoiab juuksed tugevalt hobusesabas, ent kui juuksed lahti teed, siis näevad nad välja endiselt värsked. Lisaks Popband juuksekummid ei lõhu ja kisu juukseid. Ja lisaväärtusena võid neid kanda värvilise käepealana.

popband hair tie review

To tell you the truth I didn’t have much faith in this hair tie. I mean it looks like some sort of colourful piece of stretchy ribbon. After first uses it seemed like a good hair tie, but I still wasn’t exactly loving it. But the more I used it the more I started to like it. It is soft and stretchy and I like that it really doesn’t rip my hair nor my hair gets stuck in it. It really hold my ponytails up nicely and once I let my hair down there isn’t no hair tie marks. Although it does keep my hair in a ponytail quite nicely then for a bun it isn’t very good and it doesn’t hold it very well. I have been using it since early October ( about 4 months now) and unfortunately it has lost some of its elasticity by now and also the white writing has completely worn off.

Overall I actually like Popband London hair tie an it has been my go to hair tie for the last 4 months.

Would I buy them again? Yes!

Popband London hair ties are available at Feelunique.com

Kui nüüd täitsa aus olla, siis ega mul Popband juuksekummi palju usku ei olnud. Näeb ta ju välja nagu suvaline värviline kummiriba, mis peaks siis olema nii super-hüper-hea. Peale esimesi kasutuskordi tundus, et tegu on suhteliselt normaalse kummiga, ent midagi super head ta ka ei tundunud. Aga mida rohkem ma seda kasutasin seda rohkem hakkas see mulle meeldima. Popband juuksekumm on tõesti pehme ja veniv nagu lubatud ning mulle meeldib, et see ei jää juustesse kinni ega tekita pusasid. Hobusesabas hoiab ta mu juukseid kenasti ning kui ma juuksed lahti teen, siis tõesti juuksekummist jäänud rante seal eriti ei näe. Kuigi hobusesabas hoiab ta mu juuksed kindlalt, siis kahjuks juuste krunnis hoidmiseks Popband juuksekumm minu jaoks parim valik ei ole. Olen Popband juuksekummi kasutanud nüüdseks neli kuud ja eks ta selle nelja kuuga näeb nüüd juba ikka suhteliselt räsitud välja – valge kiri on maha kulunud ja kumm on mõnevõrra välja veninud.

Kokkuvõttes olen aga Popband juuksekummiga rahul ning viimased neli kuud on ta mul väga tihti kasutuses olnud. 

Kas ma ostaks seda ka tulevikus? Jah!

Popband London juuksekumme saab tellida näiteks Feelunique.com lehelt.

Leave a Reply

15 Shares
Stumble
+12
Tweet
Share3
Pin10
Share