On my nails today: Ciaté Pool Party

I started this writing post yesterday and this morning, when all I had to do was just add a couple of sentences, proofread and hit publish, all my work was gone. So here we go again, and hopefully by the time I finish writing this it will not mysteriously fade away…..

So this week on my nails have been gorgeous bright Ciate Pool Party, which is from Ciaté’s 2013 Suncatcher collection. Ciaté describes this shade as deep azure blue.

Alustasin selle postituse kirjutamist eile ning põhimõtteliselt ainus, mida oleksin pidanud täna tegema oleks olnud veel oma teksti ülelugemine, paari lause lisamine ning siis postituse avaldamine…… Ja hetkel kui vajutasin “avalda postitus” tuli ette error ja tulemuseks oli see, et kogu postitus oli haihtunud 🙁 Egas midagi proovime siis nüüd uuesti ….

Minu küüntel on sel nädalal olnud kaunis pilkupüüdev sinine Ciaté lakk Pool Party. Ciaté kirjeldab seda tooni kui sügav asuursinist värvi ning pärit on see lakk Ciaté 2013 aasta Suncatcher kollektsioonist. 

Ciaté Pool Party

Untitled
On my nails you can see two coats of Ciate Pool Party, applied over Ciaté Nail Quench Nail Guard and finished with Ciaté Speed Coat fast dry top coat.

Minu küüntel näete kahte kihti Ciaté lakki Pool Party. Aluslakiks kasutasin Ciaté Nail Quench hooldavat aluslakki ja pealislakiks Ciaté Speed Coat kiirkuivatavat pealislakki. 

Ciaté Nail Quench, Ciate Pool Party, Ciaté Speed Coat

Ciaté Pool Party looks beautiful! When I first saw it then I instantly knew that I needed it in my life! Pool Party has good formula and it was very easy to apply it on my nails. The first coat was pale and sheer, but after the second coat the result was even and almost completely opaque. As you can see there is still some visible nail line, but I think that if you use three coats then you should achieve completely opaque result.

Overall I absolutely love this bright blue polish and at the moment it is my absolutely favourite blue 🙂

Ciaté lakk Pool Party on kaunis! Kui ma seda lakki esimest korda nägin, siis teadsin koheselt, et just see toon on puudu mu aina kasvavast küünelakkide kollektsioonist. Pool Party’l on hea konsistents ning seda oli väga lihtne küüntele kanda. Esimene kiht lakki jäi küll kahvatu ja läbipaistev, ent pärast teise kihi küüntele kandmist oli tulemus suurepärane. Nagu näete kumab mõne nurgaalt vaadates veel natuke küünejoont läbi kahe lakikihi, ent ma arvan, et kolmas kiht lakki peaks andma täiesti läbipaistmatu tulemuse.

Kokkuvõttes on Ciate Pool Party hetkel minu täielik lemmik sinine lakk ja ma olen kindel, et näete seda siin blogis veel ja veel 😉

Ciaté lakke saab Eestis osta Tallinna ja Tartu Kaubamajast ning alates märtsist ka Thaya Shop & Salon’st 🙂

9 Comments

  1. Erika February 3, 2016
  2. neversaydiebeauty February 4, 2016
  3. daydreamingbeauty February 4, 2016
  4. Cindy (Prime Beauty) February 4, 2016
  5. MarciaF February 4, 2016
  6. Brooke @ Blushing Noir February 4, 2016
  7. Anastasia February 5, 2016

Leave a Reply

17 Shares
Stumble
+1
Tweet
Share6
Pin9
Share