Joico Body Luxe, K-Pak Intense Hydrator and JoiMist Firm Hairspray

Joico hair care products are loved by many, because they make your hair feel incredible. In January I was given an opportunity to test Joico Body Luxe, K-Pak Intense Hydrator and JoiMist Firm Hairspray and so today I’m going to share my thoughts of the products.

Joico juuksehooldustooted on paljude lemmikud kuna need muudavad juuksed suurepäraseks. Jaanuaris sain võimaluse katsetada enda juuste peal Joico Body Luxe šampooni ja palsamit, K-Pak Intense Hydrator hooldust kuivadele juustele ja Joico Style & Finish JoiMist Firm juukselakki ning täna jagangi teiega siis enda kogemust nende toodetega. 

Joico Body Luxe, K-Pak Intense Hydrator and JoiMist Firm Hairspray

UntitledJoico Body Luxe shampoo & conditioner

Joico Body Luxe products are promised to plump up fine, limp hair with Joico zero-weight Oat Protein Complex, which thickens and volumizes skinny strands without adding any weight. Joico Body Luxe products are designed for fine to normal hairtypes that need more volume. The shampoo powers up the body, volume and thickness of the finest strands without weighing hair down. The conditioner has luxurious formula helps to lift your hair, while leaving hair bouncy and tangle free.

Joico Body Luxe tooted peaksid lubaduste kohaselt lisama kohevust õhukestele, peadligi juustele. Joico Oat Protein Complex aitab juuksed muuta volüümikamaks ja paksemaks neid samas rakseks muutmata. Joico Body Luxe tooted on eelkõige mõeldud õhukestele kuni normaalsetele juustele, mis vajavad rohkem kohevust. Šampoon aitab lisada juustesse kohevust ja tihedust ning palsami luksuslik koostis aitab juukseid tõsta muutes need samas pusade vabaks. 

Joico Body Luxe shampoo & conditioner

I have read many great things about Joico Body Luxe products and therefore my hopes were high. Joico Body Luxe volumizing shampoo smells very good. It doesn’t lather as much as some other shampoos and that was something that took some time to get used to. The shampoo makes my hair clean and feeling kind of light. My hair does feel soft, but not very easily managable. The conditioner also smells very good and it has nice consistency. It moisturises my hair nicely, makes it feeling soft and doesn’t weigh it down. These two products work well together. If I let my hair dry naturally then there is some extra volume, but if I use a blow dryer then there is much more volume. The voluminous result lasts about 24hours or so which is pretty good.

Ma olen lugenud palju kiitusi Joico Body Luxe toodete kohta ja seega olid mu ootused kõrged. Joico Body Luxe kohevust lisav šampoon lõhnab mõnusalt. Märgadele juustele kandes ei vahuta see nii palju kui mõned teised ning alguses oli see üsna harjumatu. Šampoon teeb mu juuksed puhtaks ning jätab need kuidagi meeldivalt kergeks. Minu juuksed tunduvad küll katsudes pehmed, ent mitte väga kammitavad. Palsam lõhnab samuti suurepäraselt ning sellel on mõnus paksem konsistents. Minu juustele mõjub see palsam hästi jättes need niisutatuks ja pehmeks, ent samas ei muuda ta neid raskeks. Kui ma lasen oma juustel lihtsalt õhu käes kuivada, siis on nad tavapärasemast veidi kohevamad, ent kui ma kasutan kuivatamisel fööni siis on juustes volüümi märgatavalt rohkem ning kohevus püsib kuni 24tundi, mis on päris hea tulemus. 

Joico K-Pak Intense Hydrator

Joico K-Pak Intense Hydrator is perfect for frizzy and dry hair that need moisture. It is a profoundly nourishing treatment (at a gentle 3.5 PH level), offering immediate hydration to hair that’s gasping for air.

Joico K-Pak Intense Hydrator on täiuslik niisutav hooldus kuivadele ja kahjustatud juustele. Tegu on läbinisti toitva hooldusega (õrna pH 3.5 tasemega), mis pakub kohest niistutust juustele, mis seda hädasti vajavad. 

Joico K-Pak Intense Hydrator

As most of you know my hair is blonde, but it’s not natural blonde 😛 Therefore my hair, especially the ends, are dry and of course winter isn’t making things better either. Joico K-Pak Intense Hydrator is white and creamy and it has pleasant scent. When I apply it on my towel-dried hair then I can instantly feel it making my hair super soft. I was scared that maybe it will weigh my hair down or my hair become greasy faster, but that didn’t happen 🙂 After using this treatment my hair hair felt light, soft and shiny 🙂 Love it!

Nagu enamik teist tõenäoliselt teab, siis minu juuksed on blondid, aga tegu ei ole mu loomuliku juuksevärviga 😛 Blondiks värvimise tulemusena on mu juuksed, eriti juukseotsad, suhteliselt kuivad ning ega talv ka asja paremaks ei muuda. Joico K-Pak intensiivsel niisutaval hooldusel on meeldiv lõhn ja mõnus kreemjas konsistents. Kohe kui ma selle endale rätikukuivadesse juustesse kannan, on tunda, et juuksed meeldivalt pehmeks. Mul oli alguses hirm, et võibolla muudab Joico K-Pak intensiivne hooldus mu juuksed raskeks ja peadligi hoidvaks või hakkavad mu juuksed kiiremini mustaks minema, ent seda õnneks ma seni täheldanud ei ole. Mu juuksed on selle hooldus toote kasutamise järgselt pehmed, läikivad, kerged ja lihtsasti kammitavad 🙂 

Joico JoiMist Firm Hairspray

Joico JoiMist Firm Hairspray is described as ultra dry hairspray that offers ultra-firm hold.

Joico JoiMist Firm juukselakk on ülikuiv, tugeva hoiakuga juukselakk.

Joico JoiMist Firm Hairspray

I don’t use hairspray daily, but when I do use it then I want it to be firm! Joico JoiMist Firm Hairspray smells like most hairsprays. What I like about this hairspray is that it really lives up the promises – it’s dry and it offers great hold! And it also tames flyaway hair well 🙂 I like that it still leaves my hair heeling rather natural and I can easily comb it out. So far it hasn’t caused any build up or other problems and so far I’m liking this hairpsray a lot!

Ma ei ole päris igapäevane juukselakki kasutaja, ent kui ma juukselakki siiski kasutan siis ma tahan, et see mu soengu kindlalt paigal hoiaks. Joico JoiMist Firm juukselakk lõhnab nagu enam juukselakke. Mis mulle aga selle juures meeldib on see, et see tõesti minu arvates vastab lubadustele – see on kuiv ning see hoiab mu juuksed soengus paigal nii nagu vaja – ja seda terve päev. Samuti suudab ta taltsutada neid pisikesi pealael olevaid juukseid, mis pahatihti turritama kipuvad. Joico juukselakki on õnneks ka lihtne juustest välja kammida. Seni mingeid probleeme Joico juukselakk põhjustanud ei ole ja seega meeldib see mulle väga 🙂

Joico juuksehooldustooteid saab osta Salon+ salongidest ja e-poest ja salon24.eu lehelt.

2 Comments

  1. Anna February 23, 2016
    • Leelo February 23, 2016

Leave a Reply

40 Shares
Share20
+18
Pin7
Tweet5
Reddit