HEMA Bye Bye Eye Makeup Remover Oil review

In October last year we visited The Netherlands and while there of course I had to do some shopping. One of the shops I was introduced was HEMA that sells all kind of products with affordable prices. They also sell beauty products and so I ended up buying 3 makeup removers and some face masks. My today’s post is of HEMA Bye Bye Eye Makeup Remover Oil that I’ve been using for the last two months.

Eelmise aasta oktoobris käisime Hollandis ja otseloomulikult oli mul vaja seal olles ka ostlemisega tegeleda. Hollandis sattusin sellisesse odavpoodi nagu HEMA ning sealt ahnitsesin kokku 3 silmameigieemaldajat ja mõned näomaskid. Tänases postituses jagan teiega enda muljeid HEMA Bye Bye Eye Makeup silmameigieemaldus õlist, mida olen kasutanud viimased 2 kuud.

HEMA Bye Bye Eye Makeup Remover Oil

HEMA Bye Bye Eye Makeup Remover Oil is fragrance free makeup remover that gently removes all types of eye makeup. This eye makeup remover oil only contains 4 ingredients: Paraffinum Liquidum, Tocopheryl Acetate, CL 60725, CL 61565.

HEMA Bye Bye Eye Makeup Remover Oil is fragrance free oil. I apply some on a cotton pad and then wipe off my eye makeup. I didn’t expect much from this eye makeup remover because it cost only 1.50€, but for my great surprise it actually works pretty well and removes all my eye makeup. Since it is oil then there is one thing I don’t like about it – it leaves my eye area super oily :S But so far it really is the only downside I have noticed.

Overall for 1.50€ HEMA Bye Bye Eye Makeup Remover Oil is a good product that removes all my regular eye makeup easily.

Would I buy it again? No, because I don’t like that it leaves my eye area greasy.

HEMA Bye Bye Eye Makeup silmameigieemaldus õli kirjeldatakse kui lõhnatut silmameigieemaldajat, mis õrnalt eemaldab igasuguse meigi. Sisaldab see silmameigieemaldaja vaid 4 koostisosa: Paraffinum Liquidum, Tocopheryl Acetate, CL 60725, CL 61565. 

HEMA Bye Bye Eye Makeup silmameigieemaldus õli on tõesti lõhnatu. Mina kasutan seda meigi eemaldamiseks nii, et kannan õli vatipadjale ja siis pühin vatiadjakesega õrnalt silmi kuni kogu meik on eemaldatud. Kuna see silmameigieemaldaja maksis vaid 1.50€ siis ega mul eriti suuri ootusi sellele ei olnud, ent minu suureks üllatuseks teeb ta oma tööd efektiivselt ning eemaldab kogu meigi suhteliselt kerge vaevaga. Kuna tegu on õliga siis on üks asi mis mulle selle toote juures üldse ei meeldi – see jätab mu silmaümbruse vastikult õliseks :S Aga senise kasutuskogemuse juures on see ka ainus negatiivne külg, mida ma märganud olen.

Kokkuvõttes on 1.50€ eest HEMA Bye Bye Eye Makeup silmameigieemaldus õli täitsa okei toode, mis teeb oma tööd nagu lubatud. 

Kas ma ostaks seda veel? Kahjuks mitte, sest mulle ei meeldi, et ta jätab mu silmaümbruse rasvaseks.Leave a Reply

10 Shares
Share8
Stumble1
Pin1
Reddit
Share