Thaya Shop & Salon iluõhtu blogijatele

Thaya Shop & Salon iluõhtu blogijatele

Reede õhtul oli mul meeldiv võimalus osaleda Thaya Shop & Saloni korraldatud blogijatele mõeldud iluõhtul. Kohal olid erinevate brändide esindajad, kes kohale tulnud blogijatele lühidalt tutvustasid enda poolt esindatavaid tooteid. Pärast esitlust oli kõigil võimalik (uudis)toodetega lähemalt tutvuda.
Ciaté tooted

Global Beauty toob maale USAs väga populaarseid Zoya küünelakke. Samuti on nende valikus Ciaté küünelakid ja küünehooldustooted, millega iluõhtul osalejad said lähemalt tutvuda. Lisaks kaunitele trendikatele värvilistele lakkidele on  Ciatél ka unikaalne aluslakk, mis tuleb pliiatsi kujulises pakendis, mis muudab selle peale kandmiseks väga mugavaks. Sain ka selle endale katsetamiseks ning lähema kuu jooksul saate kindlasti ka pikema postituse Ciaté Nail Quench/Nails Guard küünekaitse pliiatsi kohta 🙂

Ciaté Nail Quench/Nails Guard küünekaitse pliiats

Lisaks toob Global Beauty maale ka Cinq Mondes kõrgelt hinnatud näo- ja kehahooldustooteid. Kõik Cinq Mondes tooted on tehtud orgaanilistest ja looduslikest koostisosadest ja nad on vabad parabeenidest, fenoksüetanoolist, silikoonist, mineraalõlist, loomset toorainest ja kunstlikest värvainetest.

Vestige Verdant

Vestige Verdant nimi on tõenäoliselt tuttav igale ilumaailma uudistega vähegi kursis olevatele inimestele. Vestige Verdant on Eesti firma, kes on jõudnud juba väga kaugele. Nende tooted on jõudnud Vogue lehekülgedele ning samuti on nad jõudnud Berlin Fashion Weeki VIP-külaliste kingikotti.

Salonshop Baltics

Salonshop Baltics toob Eestisse populaarseid juuksehooldustooteid. Iluõhtul tutvustati meile Joico juuksehooldus tooteid ning uusi super cooli välimusega Tangle Angel pusa harju, mis kannatavad ka kuuma ehk siis neid saab kasutada ka juuste föönitamisel 🙂 Lisaks on Tangle Angel pusahari saadaval ka miniversioonis, mida võid siis näiteks kasutada võtmehoidjana ja nii on see sul alati mugavalt kaasas 🙂

Gold Professional Haircare

Gold Professional Haircare tooted on Eesti turul suhteliselt uued. Tegu on keskkonnasõbralike toodetega, mis on välja töötatud aastate pikkuse koostööna Skandinaavia keemikute ja juuksurite poolt. Gold Professional Haircare juuksehooldustooted on inspireeritud puhtast loodusest ja naturaalsetest aroomidest ning kõik Gold Professional Haircare tooted on toodetud kasutades taastuvaid ja säästvaid ressursse.

Leetal Kalmanson Jewelry

LK Jewelry pilkupüüdvaid ehteid olen seni piilunud vaid Thaya Shop & Salon leheküljelt. Leetal Kalmanson Jewelry on käsitööna valminud disainerehted, mille tegemisel on kasutatud erinevaid kvaliteetseid materjale.

American Crew & Australian Gold

American Crew tooted on mõeldud spetsiaalselt meestele ja Australian Gold tooted on kindlasti tuttavad igale päikese ja solaariumi nautijale. Thaya Shop & Salon iluõhtul tutvustas Australian Gold meile uusi isepäevituvaid kreeme. Tegu on super niisutavate isepäevituvate toodetega, mille kasutamise järgselt ei jää nahale ebameeldivat tüüpilist isepäevituva kreemi lõhna.

Dondella juuksekaunistused

Minu pidevalt kasvava soovidenimekirja vallutasid reede õhtul Dondella juuksekaunistused. Tegu on lihtsate, ent samas elegantsete juukseehetega, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Proovisin paari klambrit ja ühte peavõru ning esmamulje neist oli positiivne. Klambrid tundusid tõesti sellised, mis juustest välja ei libise ja peavõru oli peas hästi mugav.

OPI Infinite Shine geelefektiga lakid ja Nail Envy värvilised küünetugevdajad OPI lakid on minu peaaegu viie aastase blogimise jooksul saanud ühtedeks mu lemmik lakkideks. Iluõhtul tutvustas OPI esindaja kohale tulnutele uusi OPI Infinite Shine geelefektiga lakke ja Nail Envy küünetugevdajaid, millele nüüd on lisatud ka värvi. Infinite Shine geelefektiga lakkide värvivalik on suur ning enda lemmiku leiab sealt kindlasti igaüks 🙂

Lisaks eelpool mainitud bränidele sai lähemalt uudistada ka tooteid sellistelt tunnustatud firmadelt nagu Guinot, Mary Kohr, Lalique, La Biosthetique, Kerastase, pHformula jt.

Ja lõpetuseks kohustuslik suupistete pilt 😀

DSC09889

Leave a Reply

7 Shares
Stumble
+1
Tweet
Share5
Pin2
Share