OPI Skating On Thin Ice-Land

On my nails today is OPI Skating On Thin Ice-Land. Skating On Thin Ice-Land is a lovely plum coloured creme polish from OPI Fall 2014 Nordic collection.

Minu küüntel täna on OPI lilla lakk Skating On Thin Ice-Land. Tegu on lakiga OPI 2014 aasta Nordic collection sügiskollektsioonist. Lillasid lakke on mul nüüdseks juba liigagi palju, ent ometi tagasiteel Hollandist ma selle lennujaama poest ära ostma pidin 😛

OPI Skating On Thin Ice-Land
On my nails you can see 2 coats of OPI Skating On Thin Ice-Land applied over Révérence de Bastien base coat. I did not use any top coat.

The consistency of Skating On Thin Ice-Land is bit runny and my nails looked kind of streaky after the first coat of polish. Luckily after second coat the color looked even and opaque.

Minu küüntel näete kahte kihti OPI lakki Skating on Thin Ice-Land. Aluslakina kasutasin Révérence de Bastien aluslakki ning pealislakki ma seekord ei kasutanud. 

Skating On Thin Ice-Land koostis on vedelapoolsem ja seega jäi esimene kiht küüntel küllaltki triibuline. Õnneks aga pärast teise lakikihi küüntele kandmist oli tulemus kena ja ühtlane. 

Leave a Reply

11 Shares
Stumble
+1
Tweet
Share4
Pin7
Share