Avon Advance Techniques Dry Shampoo

Hi beauties! Although Avon offers a kind of beauty products then so far they were missing one hair care product – a dry shampoo! After Christmas I received a parcel from Avon and for my great surprise I found from the box Avon Advance Techniques Dry Shampoo 😀 This dry shampoo is promised to absorb oil and refresh hair and add volume. Overall I like dry shampoos a lot because they are great, if you want to make your hair look clean and fresh, but you don’t really have time to wash them. Of course drying new dry shampoos can be bit scary, especially if you have a bad experience from past. So how did Avon dry shampoo perform? Read on to find out….

Hei hei kaunitarid! Kuigi Avoni valikus on olemas kõikmõeldavad ilutooted, siis senini puudus nende valikust üks minu jaoks väga oluline ilutoode – kuivšampoon! Pärast jõule jõudis minuni pakike Avonist ning minu suureks üllatuseks avastasin pakist uue Avon Advance Techniques kuivšampooni 😀 Lubaduste kohaselt peaks Avoni kuivšampoon imama rasu ja tänu sellele andma juustele puhta väljanägemise ning lisama kohevust. Üldiselt mulle kuivšampoonid väga meeldivad kuna nad on väga head juhul, kui juustele on vaja anda värske välimus, ent samas pole aega või võimalust traditsioonilist peapesu ette võtta. Samas aga võib uute kuivšampoonide katsetamine omajagu jube kogemus olla, eriti kui paari aastatagusest ajast on juba üks väga halb kogemus olemas. Aga kuidas siis Avoni kuivšampoon töötas ja kas seda tasuks ka tulevikus osta? Loe edasi ja saa teada 😉

Avon Advance Techniques Dry Shampoo review

Untitled
Using Avon dry shampoo is easy. You just have to shake the bottle and then spray it on your dry hair. You have to keep the bottle about 15-20 cm away from your hair and spray it onto roots. Then let the shampoo sit and work its magic for a couple of minutes and then massage your hair and then comb and style as desired.

When I used Avon Advance Techniques Dry Shampoo for the very first time then I did get a bad surprise, because right after I had sprayed it onto my hair, my hair looked even worse than before. Most of the dry shampoos leave this kind of powdery residue right away, but this shampoo didn’t.  Well, I decided not to freak out and go and make myself a cup of coffee and then see what happens. So after 5-10 minutes I looked into the mirror again and saw that my hair actually looked much better. I massaged my hair with fingers and combed and I liked the result. My hair looked clean and fresh, and also smelling nice.

What I like about Avon Dry shampoo is that id doesn’t make my hair difficult to comb or too dry. My hair stay clean for a couple of days and when I have to wash it out then I don’t have shampoo my hair twice to get my hair clean again. Although I like how this shampoo works then I do wish it would add more volume to my hair.

Overall I like Avon Advance Dry Shampoo a lot, because it makes my hair looking clean and the result lasts for a couple of days.

Would I buy Avon Advance Techniques Dry Shampoo again? Yes I would 🙂

Avoni kuivšampooni kasutamiseks tuleb kõigepealt pudelit raputada ning siis lasta kuivšampooni KUIVADELE juuksejuurete umbes 15-20cm kauguselt. Edasi lasen ma šampoonil juustel mõned minutid mõjuda ning siis masseerin juuksed õrnalt läbi ja siis kammin ja sätin sobivasse soengusse.

Kui ma Avoni kuivšampooni esimest korda kasutasin, siis pärast selle juustele pihustamist sain ma ebameeldiva üllatuse osaliseks kuna mu juuksed nägid välja veel mustemad ja rasvasemad kui enne selle kasutamist. Enamus seni kasutatud kuivšampoone jätab juustele kohe esialgu sellise nagu puudrikihi, ent Avoni kuivšampoon seda ei teinud. Ent otsustasin mitte veel paanikasse sattuda ning minna ja teha endale tass kohvi ja siis 5-10 minuti pärast vaadata mis olukord on. Kohvi valmis, vaatasin peeglisse ja avastasin, et esialgne paanika oli mõttetu ning juuksed tõesti näevadki puhtamad välja ja lõhnavad meeldivalt. 🙂

Mulle meeldib Avoni kuivšampooni juures see, et see ei muuda juukseid raskemini kammitavaks või liiga kuivaks. Juuste puhtam välimus püsib paar päeva ning kui siis juukseid traditisioonilisel viisil pesta (ehk siis vee ja šampooniga), siis selle välja pesemine on lihtne ning ma ei pea mitu korda juukseid šampoonitama, et nad tõesti puhtaks saaks.

Seni ainus miinus minu jaoks selle šampooni juures on see, et eriti palju kohevust ta mu juustele ei lisa, aga õnneks saab juustesse kohevust ka muude meetoditega 😀

Kokkuvõttes olen Avon Advance Techniques šampooniga väga rahul, sest ta annab mu juustele värskema välimuse, mis kestab paar päeva.

Kas ma ostaks seda ka tulevikus? Jah, ostaks küll 🙂

Avoni kuivšampoon on Avoni uus toode ning osta saate seda Avoni uuest kataloogist alates 21.jaanuarist tutvumishinnaga 3,99€. Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni konsultandi poole või kui teile veel enda konsultanti ei ole, siis külastage Avoni veebilehte www.avon.ee!

Avon Advance Techniques kuivšampoon

One Response

  1. Ursula January 17, 2016

Leave a Reply

44 Shares
Stumble2
+112
Tweet1
Share7
Pin20
Share