Chic Professional Long Lasting nail colour

Last week I received a package from Israel containing some great beauty products from Israeli beauty brands. Today I want to show you one of the two Chic Professional Long Lasting nail colours that I was sent. I was sent red and this light pink nude Chic Professional Long Lasting nail polishes.

Eelmisel nädalal saabus mulle üks pakike Iisraelist, kus sees olid mõned Iisraelis hinnatud ilufirmade tooted. Täna tahan teile näidata ühte mulle saadetud kahest Chic Professional kauapüsivast küünelakist. 

Chic Professional Long Lasting nail colour

Untitled

This Chic Professional Long Lasting Nail Colour comes in a 23ml bottle. I think this is the biggest nail polish bottle I’ve seen so far! It has unique brush which is actually so convenient to use for applying nail polish! I love that brush! When it comes to the bottle, then the only downside for me is that there isn’t no name of the polish shade on the bottle 🙁

Chic Professional kauapüsiv küünelakk on 23ml pudelikeses, mis on seni kõige suurem küünelaki pudel, millega mina kokku olen puutunud. Sellel on üsna unikaalne pintsel, mille efektiivsuses ma esialgu väga kindel ei olnud, ent tegelikult on see üks mugavamaid küünelaki pintsleid, mis ma seni kasutanud olen. ♥ Selle küünelaki pudeli juures on siiski üks asi, mis mind häirib – pudelilt ei suutnud ma kuskilt tuvastada, mis võiks olla pudelis olema laki tooni nimi 🙁 

Chic Professional Long Lasting nail colour brush

On my nails you can see two coats of Chic Professional nail colour in this light pink shade applied over Révérence de Bastien base coat. I didn’t use any top coat!

Minu küüntel näete kahte kihti Chic Professional kauapüsivat küünelakki. Aluslakina kasutasin Révérence de Bastien aluslakki ning pealis lakki ma ei kasutanud.

Chic Professional Long Lasting nail colour nude shade swatches and review

This Chic Professional long-lasting nail polish was easy to apply. The first coat of polish tried rather quickly, but the second one took much longer to dry. This is sheer polish and I like that it is perfect for those days when I would like to paint my nails, but I don’t want the obvious nail color. I absolutely love how glossy finish this nail polish has! Like wow! I’m impressed! Since I didn’t have an opportunity to keep it on my nails over 2 days this time due to the #12daysofchristmasnailart challenge and so at this point I can’t really comment how long-lasting it is.

Seda küünelakki oli lihtne küüntele kanda ning esimene kiht kuivas küüntel suhteliselt ruttu. Teine kiht aga kuivas tunduvat kauem. Tegu on läbipaistva lakiga ja seega on see sobilik nendeks päevadeks, kui sooviksin küüsi lakkida, ent samas sooviksin võimalikult naturaalset tulemust. Mis mulle aga laki juures eriti meeldib on selle läikiv viimistlus. Ilma igasuguse ekstra läiget lisava pealislakita on tulemus just täpselt selline nagu pildil näete 😀 Seda kui kaua see lakk küüntel püsib ma kahjuks hetkel kommenteerida ei saa kuna tänu 12 jõulupäeva küünemaalingu väljakutsele pole mul praegu võimalik sama lakki üle 2 päeva küüntel hoida. 

18 Comments

 1. neversaydiebeauty December 8, 2015
  • Leelo December 13, 2015
 2. Tina @ My Highest Self December 8, 2015
 3. Erika December 9, 2015
 4. Aleya Bamdad December 9, 2015
 5. carleen December 9, 2015
 6. Kim December 9, 2015
 7. loveforlacquer December 9, 2015
 8. Phyrra December 9, 2015
 9. MarciaF December 9, 2015
 10. litfromwithin9 December 9, 2015
 11. glamorable December 9, 2015
 12. Honeygirlk December 9, 2015
 13. mybeautyjunction December 9, 2015
 14. Miranda | SlashedBeauty.com December 9, 2015
 15. citizensofbeauty December 9, 2015
 16. Cindy (Prime Beauty) December 9, 2015

Leave a Reply

12 Shares
Share5
Pin4
Share2
Stumble1
Reddit