Avon Foot Works Pedi-Peel Pads

Earlier this month I received a parcel from Avon and one of the products I received was Avon Foot Works Pedi-Peel Pads. When I first opened the parcel from Avon I just quickly looked the stuff they sent me and since the pedi-peel pads were in a plastic jar I automatically assumed that its some sort of cream 😀 Once I  started photographing the products (something I always do before using anything 😛 ) I discovered that in the plastic jar are actually some sort of moistened pads that are meant for exfoliating feet 😀

Detsembri alguses saabus mulle pakike Avonist, kus muuhulgas olid ka Avon Foot Works koorivad jalapadjakesed. Kuna padjakesed tulevad väikeses valges plastikpurgis, siis ma alguses kiiruga vaatasin, et tegu on mingi kreemiga ja ma ei hakanud üldse süvenema millega tegelikult tegu on. Kui lõpuks oli aeg tooted üles pildistada (midagi mida ma teen alati enne kui uut toodet kasutama hakkan 😛 ), siis avastasin, et tegu on hoopis mingite niisutatud padjakestega, mis peaks aitama jalgu hooldada.

Avon Foot Works Pedi-Peel Peds

Untitled

Avon Foot Works Pedi-Peel Pads look like thin cotton pads. Pads are moistened with glycolic acid which is an exfoliator made from natural fruit acids. It helps to rejuvenate the skin by encouraging the shedding of old, surface skin cells. These pads also contain Aloe Vera leaf juice, glycerin and other ingredients that helps to make your feet pretty.

Avon Foot Works  koorivad jalapadjakesed näevad välja nagu õhemat sorti vatipadjakesed. Padjakesed on niisutatud naturaalsetest puuviljahapetest tehtud glükoolhappega, mis aitab nahka koorida. Lisaks on padjakesi niisutatud aaloe mahlaga, glütseriiniga ning teiste koostisosadega, mis aitavad jalgu hooldada.

Avon Foot Works Koorivad jalapadjakesed

Avon Foot Works Pedi-Peel Pads come in a plastic jar which helps to keep the pads moistened and there’s 55 pads in the jar. The pads are rather thin, but they are easy to use. To use the pads all you have to do is to smooth them over the rough skin on your feet. These are nice pads and I like using them, however I think they are more suitable for using in between pedicures to keep your feet pretty for longer time. If your feet are in bad condition and you have problems with calluses then I do recommend getting a pedicure first and then use these pads to maintain the result.

Overall I think Avon Foot Works Pedi-Peel Pads are perfect for using between pedicures and I will purchase some more in the future.

To purchase Avon products, contact your Avon sales representative.

Avon Foot Works koorivad jalapadjakesed on keeratava kaanega plastik purgikeses, mis aitab takistada padjakeste ära kuivamist. Purgis on 55 niisutatud padjakest. Padjakesed on suhteliselt õhukesed, ent neid on lihtne kasutada – lihtsalt silu padjakesega üle paksenenud naha. Tegu on mõnusate padjakestega ning mulle meeldib neid kasutada, ent minu arvates on nad sobilikud pigem pediküüride vahel ajal kasutamiseks, et jalgu ilusana hoida. Kui jalad on halvas korras siis soovitaksin kõigepealt ikkagi teha või lasta teha jalad korda ning siis kasutada Avoni koorivaid jalapdjakesi, et kena tulemus kauem püsiks. 

Kokkuvõttes on minu arvates tegu väga hea tootega mida kasutada põhjalikumate pediküüride vahepealsel ajal, et jalgu kauem kenana hoida ning tulevikus ostan neid tõenäoliselt ka uuesti.

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

2 Comments

  1. Denisa December 30, 2015
    • Leelo December 30, 2015

Leave a Reply

78 Shares
Stumble55
Pin12
Share5
+15
Tweet1