Kebelo Clarifying Shampoo

In my July Lookfantastic Beauty Box I received among other beauty products also Kebelo Clarifying Shampoo. I had never heard of Kebelo before, but after reading the pretty promises and some reviews it seemed like a great shampoo. I used it over a month and now it is time to share my thoughts about it. Was it good? Did it live up to its promises?

Juulikuises Lookfantastic.com ilukarbikeses jõudis minuni teiste ilutoodete hulgas ka Kebelo sügavpuhastav šampoon. Kebelo toodetest ei olnud ma enne seda isegi mitte kuulnud, ent pärast toote lubaduste ja mõnede arvustuste lugemist tundus, et tegu on väga hea šampooniga. Olen Kebelo šampooni kasutanud üle kuu ja on aeg ka teiega jagada enda muljeid. Kas tegu on hea tootega? Kas ta suutis täita kõik kenad lubadused?

Kebelo Clarifying Shampoo review

Kebelo Clarifying Shampoo is described a paraben and sulfate free detoxing shampoo that gently removes built up impurities. It cleanses deeply, while the blend of mild ingredients work to exfoliate hair, rejuvenating every strand for purified, soft results.

Kebelo Clarifying Shampoo is clear shampoo with mild fresh scent. It lathers nicely making my hair nicely clean and soft. I love how well it works on my blonde hair, removing all residues of products I have used. My hair feels clean, but it is different kind of clean. My hair has never felt so light and squeaky clean, but at the same it doesn’t dry out my hair.

Overall I’m very impressed with Kebelo Clarifying shampoo and I will be ordering again, because it is so far the best purifying shampoo I’ve ever used.

You can order Kebelo products from Lookfantastic.com, Beautybay.com, hqhair.com.

Kebelo puhastava šampooni kirjeldatakse kui parabeenide ja sulfaatide vaba šampooni, mis õrnalt juukseid puhastab. Šampooni õrnad koostisosad aitavad juukseid sügavpuhastada ja värksendada.

Kebelo sügavpuhastav šampoon on värske ja õrna lõhnaga läbipaistev šampoon. Märgadesse juustesse kandes vahutab see mõnusalt, muutes mu juuksed pehmeks ja puhtaks. Minu blondidele värvitud juustele sobib see Kebelo šampoon hästi eemaldades kõik viimistlusainete jäägid. Pärast selle šampooni kasutamist on mu juuksed kerged ja puhtad – puhtamad kui üks kõik millise teise seni kasutatud šampooniga. Mulle meeldib, et Kebelo puhastav šampoon ei muuda mu juukseid ebameeldivalt kuivaks või takuseks.

Kokkuvõttes olen Kebelo sügavpuhastava šampooniga väga rahul ning tellin seda ka tulevikus, sest see on minu seni katsetatud sügavpuhastavatest šampoonidest olnud parim.

Kebelo sügavpuhastavat šampooni ning teisi juuksehooldustooteid saab tellida näiteks Lookfantastic.com, Beautybay.com, hqhair.com

2 Comments

  1. Kiss & Make-up November 1, 2015
  2. Cass A November 24, 2015

Leave a Reply

21 Shares
Stumble1
+16
Tweet
Share2
Pin12
Share