Gift idea: Avon Christian Lacroix Bijou EDP

This year has been great because I have had an opportunity to test and review some really great perfumes. Avon sent me this time their new Avon Christian Lacroix Bijou perfume. In one hand I was excited and in the other hand I was bit worried, because I’m rather picky when it comes to fragrances and so it’s not easy to please me.

See aasta on olnud minu jaoks selles suhtes super, et mul on olnud võimalus katsetada uusi parfüüme, mis kõik on mulle meeldinud. Avon saatis viimases pakikeses mulle testimiseks nende uue Avon Christian Lacroix Bijou parfüümvee. Ühest küljest olin väga rõõmus ja teisest küljest olin veidi mures, sest mis puutub parfüümidesse siis olen suhtelisest pirts ja mulle meele järgi olla ei ole lihtne.

Avon Christian Lacroix Bijou EDP

Untitled

Avon Christian Lacroix Bijou perfume comes in a beautiful 50ml bottle that looks really chic on any dressing table.

Avoni Christian Lacroix Bijou parfüümvesi on kaunis ja stiilses 50ml pudelikeses, mis kaunistab igat tualettlauda.
Avon Christian Lacroix Bijou parfüümvesi
This perfume is described as an exquisite mix of mouth-watering fruity notes and opulent beauty that produces an exotic and elegant fragrance, with key notes of radiant Italian mandarin, vanilla orchid and star anise essence.

Seda Avoni parfüümvesi on kirjelduse järgi eksootiline ja elegantne lõhnasegu isuäratavatest puuviljanootidest ja lopsakast ilust. Selles tulevad esile Itaalia mandariin, vanill ja tähtaniis.

Avon Christian Lacroix Bijou EDP

 

I’m not fond of sweet scents that are overpowering. When I first read the description of this perfume then it sounded like sweet scent, but I wasn’t sure if it was my kind of sweet. After using this fragrance over a week I can now say that Avon Christian Lacroix Bijou perfume is my kind of sweet scent. This perfume with mandarin and vanilla notes is not cloying. And it is perfect from day to night!

To purchase this Avon fragrance or any other Avon product contact your Avon sales representative 🙂

Mulle ei meeldi parfüümid, mis on hingematvalt magusad. Kui ma esimest korda selle parfüümvee kirjeldust lugesin, siis oli selge, et tegu on magusa lõhnaga, iseasi, kui magusa. Olen seda parfüümvett nüüd kasutanud natuke üle nädala ning tegu on minu moodi magusa lõhnaga 🙂 See mõnusa puuvilja ja vanilje nootidega parfüümvesi, mis ei ole lääge ega raske ja mis minu arvates on sobilik nii igapäevaseks kasutamiseks, kui õhtul peole minekuks. 

12.novembril, ehk siis ülehomme kehtima hakkavas Avon’i katalgoogis on Avon Christian Lacroix Bijou parfüümvesi saadaval komplektis koos teemandikujulise kinkekarbiga. Komplekti hinnaks 16€ (komplekti väärtus 28€). Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

3 Comments

  1. makeupobsessedmom November 10, 2015

Leave a Reply

59 Shares
+120
Pin20
Stumble16
Share3
Reddit