Corine de Farme Eye Makeup Remover Lotion review

A few months ago I was running out of the eye makeup remover and so I went to my local department store to buy a new one. After browsing through several eye makeup removers that I already had tried and liked, and several makeup removers I hadn’t tried yet, I decided to buy Corine de Farme Eye Makeup Remover Lotion to try something new. I haven’t used many Corine de Farme products and so I wasn’t sure what to expect.

Mõned kuud tagasi oli mul vaja uut silmameigieemaldajat ja seega läksin kohalikku kaubamajja väikesele osturetkele. Pärast pikka kaalumist, kas minna kindla peale ja võtta midagi, mille efektiivsuses ma saan kindel olla või katsetada hoopis midagi uut, otsustasin uue katsetamise kasuks ning nii minu ostukorvis maanduski Corine de Farme silmameigieemaldaja.

Corine de Farme Eye Makeup Remover Lotion review

Corine de Farme Eye Makeup Remover Lotion is promised to remove all kinds of makeup – even the stubborn waterproof makeup. It is described as an ultra gentle makeup remover that is enriched it emollient oils. It freshens the eye area without leaving greasy film. This eye makeup remover is formulated with 99% ingredients of natural origin and it’s free of parabens and colourants.

Corine de Farme silmameigieemaldaja peaks lubaduste kohaselt õrnalt eemaldama igasuguse meigi sh põikpäise veekindla meigi. Kirjelduse kohaselt on tegu super õrna meigieemaldajaga, mida on rikastatud rahustavate õlidega. Pärast meigi eemaldamist on silmaümbrus värske ning ei ole tunda ebameeldivat rasvast kihti. Corine de Farme silmameigieemaldi tegemisel on kasutatud 99% looduslikku päritolu koostisosi ning see on vaba parabeenidest ja värvainetest.

Corine de Farme Eye Makeup Remover Lotion ingredients

Corine de Farme Eye Makeup Remover Lotion comes in a 125ml pink plastic bottle. The lotion itself is white and creamy, and it has rather strong scent that to me doesn’t seem very natural. But when it comes to its cleansing properties then I can’t really complain. It is effective and removes almost everything easily. Sometimes it takes bit longer to remove eyeliner, but other than that it works well. Since I don’t own any waterproof makeup at the moment, then unfortunately I can’t comment if it removes it or not.

I like that Corine de Farme Eye Makeup Remover Lotion doesn’t irritate my eyes. Also it doesn’t leave a greasy residue around my eye area and it doesn’t make my eye area unpleasantly dry either.

Overall Corine de Farme Eye Makeup Remover Lotion is rather good product. Although I’m still not fond of its scent, then I do like that it easily removes my makeup without leaving my eye area greasy or making it unpleasantly dry.

Corine de Farme silmameigieemaldi on 125ml roosas plastik pudelis. Losjoon ise on valge värvusega kreem. Sellel on üsna tugev lõhn, mis mulle väga looduslik ei tundu. Mis aga puutub selle silmameigieemaldi meigieemaldus omadustesse, siis ma väga kurta ei saa. Tegu on efektiivse tootega, mis peaaegu kogu silmameigi eemaldab kerge vaevaga. Mõnikord võtab laineri eemaldamine veidi rohkem aega, aga mitte väga. Kuna mul endal praegu veekindlaid meigitooteid kasutuses ei ole, siis kahjuks ma ei oska kommenteerida, kas ja kui tõhus ta veekindla meigi eemaldamisel on.

Mulle meeldib, et Corine de Farme silmameigieemaldi ei ärrita mu silmi. Samuti ei jäta see silmaümbrust vastikult rasvaseks või hoopis ebameeldivalt kuivaks. 

Kokkuvõttes on Corine de Farme silmemeigieemaldaja üsna hea toode. Ma endiselt ei ole vaimustuses selle aroomist, ent meiki eemaldab ta hästi ja seda ilma silmaümbrust rasvaseks jätmata või ebameeldivalt kuivaks muutmata.

Leave a Reply

20 Shares
Stumble1
+12
Tweet
Share11
Pin6
Share