Butter London Bramble

If someone would have told me five years ago that I will start liking purple nail polishes then I would have thought that this person is crazy. Purple nail polish? No No No!!!! At that time basically the only nail polish color that existed for me was pink in different shades 😀 After I started blogging 4.5 years ago my collection of purple polishes have grown more than I ever imagined. It’s not a huge collection, but there’s more purples than I ever imagined 😀 Today I’m showing you Butter London Bramble which is a pretty deep purple polish from Butter London 2013 Holiday Collection. (Previously I have show you Stardust from this collection.)

On my nails you can see two coats of Butter London Bramble applied over OPI Nail Envy base coat.

Kui keegi oleks mulle viis aastat tagasi öelnud, et mulle hakkavad meeldima lillad küünelakid, siis ma oleksin tõsiselt arvanud, et see inimene on täitsa segane. Tollal eksisteeris küünelaki maailmas minu jaoks vaid erinevates toonides roosa ja that’s it! Pärast 4 ja pool aastat tagasi blogimisega alustamist aga hakkas järsku kasvama ka minu lillade küünelakkide kogu ja praeguseks on mul neid juba rohkem kui oleksin kunagi osanud arvata. Minu lillade kogu ei ole hiigelsuur, aga siiski suurem kui oleksin oodanud 😛 Täna näitan siis ühte uuematest lisadest minu lillade küünelakkide kollektsioonist, milleks on Butter London lakk Bramble. Bramble on pärit Butter Londoni 2013 aasta pühade kollektsioonist. (Varasemalt olen teile sellest kollektsioonist näidanud lakki Stardust)

Minu küüntel näete 2 kihti Butter London küünelakki Bramble. Aluslakina kasutasin OPI Nail Envy’t.

Butter London Bramble swatches and review

Butter London Bramble is pretty much a perfect polish:

  • it looks beautiful
  • has great formula
  • looks opaque in just one coat.

Overall I’m super happy with this Butter London nail polish, which I purchased earlier this year from Tk Maxx.

Butter London lilla küünelakk Bramble on enamvähem täiuslik lakk:

  • see näeb ilus välja
  • kena ja ühtlase tulemuse jaoks piisab ka vaid ühest lakikihist
  • selle konsistents on väga mõnus. 

Kokkuvõttes olen selle Butter London lakiga, mille suve alguses UK’st Tk Maxx’st ostsin super rahul. Oeh Tk Maxxi shoppama tahaks 🙁

3 Comments

  1. Jamie November 10, 2015
    • Leelo November 10, 2015
  2. Martina Evans November 21, 2015

Leave a Reply

23 Shares
Share20
Pin3
Share
Tweet
Stumble