Avon Supershock Gel Liner – Blackened Metal & Shimmering Sapphire

Hi beauties! So lets talk about eyeliner today 😉 The easiest way to enhance your eye makeup is an eyeliner! You can always go with safe black, brown or grey or make a statement with colourful eye-catching colors. When it comes to different types of eyeliners then the selection is rather wide and there’s something for every taste. Some people use only classic kohl eyeliner while others prefer liquid or gel eyeliners. I have tried different types and so far my favorites are gel liners and eyeliner pens. Avon Supershock Gel Liner is something I have always wanted to try and so you can imagine how happy I was when I Avon sent me to shades for the review 😀

Lihtsaim viis muuta enda silmameik efektsemaks ja täiuslikuks on lainer. Alati on võimalus minna kindla peale ja kasutada harjumuspäraseid turvalisi toone nagu must, hall, pruun või hoopis katsetada pilkupüüdvaid erksaid värve. Mis puutub aga erinevat tüüpi laineritesse, siis valik on üsna suur. Mõndadele meeldib vaid klassikaline silmapliiats ja teistele hoopis geellainer. Minu kõige lemmikutemaks on seni geeljad ja “vildika” tüüpi lainerid. Avon Supershock geellainerid on midagi mida olen tahtnud kogu aeg proovida ning võite ise ette kujutada minu rõõmu, kui Avon mulle neist kaks katsetamiseks saatis.

Avon Supershock Gel Liner - Blackened Metal & Shimmering Sapphire

Untitled

Avon Supershock Gel Liner - Blackened Metal & Shimmering Sapphire swatches

Avon Supershock Gel Liner – Shimmering Sapphire

Avon describes Supershock gel liners as a glide on gels to line your eyes with precision. These eyeliners come in a little glass pot with a twist-up lid. As I mentioned, Avon sent me two shades for the review. The first one – Shimmering Sapphire looks STUNNING! Its bright blue gel with tiny blue shimmering particles.

Avon kirjeldab Supershock geellainereid kui lihtsasti pealekantavaid lainereid, mis lisavad laugudele säravat värvi. Nagu ma mainisin saatis Avon mulle kaks lainerit testimiseks ning neist esimene – Shimmering Sapphire on üliilus! Tegu on erksa sinise laineriga, milles on tillukesed sinised sädelevad tükikesed. 

Avon Supershock Gel Liner - Shimmering Sapphire

The texture of this eyeliner is really nice and I had no problems with application with my Sigma angled eyeliner brush. What I like about this eyeliner is that it’s buildable! So if you don’t want crazy blue line then apply just one layer of liner to achieve lighter result, but since I like my eyeliner bright then I went over the line 2-3 times for nice bold blue look.

Avon Supershock geellaineri toonis Shimmering Sapphire konsistents on mõnus ning Sigma angled kaldus servaga pintsliga oli seda peale kanda ülimõnus. Mis mulle selle tooni juures meeldib on see, et sellega saab saavutada nii tagasihoidlikumat kui efektsemat tulemust. Tagasihoidliku tulemuse jaoks tõmban pintsliga joone ühe korra ning erksama tulemuse jaoks tõmban joone 2-3 korda üle.

Avon Supershock Gel Liner - Shimmering Sapphire

Avon Supershock Gel Liner – Blackened Metal

Avon Supershock gel liner in Blackened Metal is not black 😛 When I first heard the name Blackened Metal then my first thought was that it’s probably a black metallic eyeliner, but actually its dark grey with shimmering particles.

Avon Supershock geellainer toonis Blackened Metal ei olegi musta värvi nagu ma nime järgi eeldasin 😛 Tegelikult on see hoopis tume hall lainer, mis sisaldab lisaks sädelevaid osakesi.
Avon Supershock Gel Liner - Blackened Metal

This shade  also has a good formula and with good eyeliner brush the application is easy. Blackened Metal is somewhat buildable and so you can achieve darker result.

Ka toonil Blackened Metal on hea konsistents ning kvaliteetse laineri pintsliga on lainerijoone tõmbamine lihtne. Ka selle tooni puhul on mitu korda joont üle tõmmates võimalik saavutada soovi korral sügavam tumedam tulemus.

Avon Supershock Gel Liner - Blackened Metal

My experience with Avon Supershock Gel Liners in shades Blackened Metal and Shimmering Sapphire has been so far great. Both shades has good formula, although Shimmering Sapphire does seem a bit more creamy and easier to apply. I like that both shades are buildable for deeper, bolder look and they last all day without smearing or fading.

Overall I like both of these Avon Supershock gel liners a lot and I have been wearing them a lot lately 🙂

To purchase these Avon Supershock gel liners or any other Avon product contact your Avon sales representative 😉

Minu kogemus Avon Supershock geellaineritega toonides Blackened Metal ja Shimmering Sapphire on seni on olnud igati positiivne. Mõlemal laineril on mõnus konsistents, ent Shimmering Sapphire tundub mulle veidikene kreemjam ja seega natukene kergemini peale kantav. Mulle meeldib, et mõlema tooniga saab lainerijoont vastavat vajadusele tumedamaks ja julgemaks muuta ning tulemus püsib kogu päeva ilma laiali minemise või tuhmumiseta.

Kokkuvõttes on Avon Supershock geellainerid ühed mu lemmikud ning olen viimastel nädalatel neid üsna tihti kasutanud.

Praegu kehtivas 16.kataloogis on Avon Supershock geellainerid saadaval soodushinnaga 3,99€/tk (norm hind 5,40€) ning samuti saab samast kataloogist tellida Avoni kaldusservaga silmalaineri pintsli, millel on sünteetilised harjased. Pintsli soodushind 2,99€ (tava hind 5€)! Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

4 Comments

  1. Yona Williams November 20, 2015
  2. Amy Lovell November 22, 2015
  3. sania wasif November 22, 2015
  4. AdriD November 22, 2015

Leave a Reply

93 Shares
Stumble53
+15
Tweet
Share24
Pin11
Share