Avon Magic Effects Molten Metal – Gold

A new nail polish? Yes please! My Instagram followers probably know that a few days ago I received a package from Avon with some new goodies. Among other products was also this Avon Magic Effects Molten Metal nail polish in Gold. As soon as I saw this polish I was sure that it will be my favorite color for this holiday season, but to tell you the truth then I wasn’t 100% sure if I’m going to love its formula, because of my previous experience with Avon Gel Finish nail polishes.

Uus küünelakk? Jah palun! Minu Instagrami jälgijad tõenäoliselt teavad, et mõned päevad tagasi sain pakikese Avonilt. Teiste toodete hulgas oli ka see Avon Magic Effect Molten Metal küünelakk toonis Gold. Kohe kui seda lakki nägin olin kindel, et selle värv saab kindlasti mu lemmikuks sel pühade hooajal, ent ma ei olnud kindel kas mulle ka selle konsistents meeldib. 

Avon Magic Effects Molten Metal - Gold

Untitled

On the photo above you can see one coat of Avon Magic Effects Molten Metal nail polish in Gold applied over Révérence de Bastien base coat. Magic Effects Molten Metal nail polish in Gold is a microglitter polish. As you can see this nail polish covers very well even in one coat and that’s definitely a huge plus! Aaaand it gets even better – it’s formula is very good and easy to apply and my nails were dry in about 1-2  minutes and I didn’t even need any quick drying top coat. This nail polish is promised to stay on nails up to 12 days, but I didn’t test that yet 🙂

Ülemisel fotol näete minu küüntel ühte kihti Avon Magic Effects Molten Metal küünelakki toonis Gold. Aluslakina kasutasin Révérence de Bastien aluslakki. Magic Effects Molten Metal küünelakk toonis on mikrolitter lakk. Nagu näete piisab kena ja ühtlase tulemuse jaoks vaid ühest laki kihist – ja see on alati suur pluss 🙂 Aaaaga asi läheb veel paremaks – selle konkreetse laki konsistents on väga mõnus ning selle küüntele kandmine ei ole raketiteadus. Lisaks olid mu küüned täiesti kuivad juba 1-2 minuti möödudes ning mul ei olnudki vaja lisaks kasutada kiirkuivatavat lakki. Lubatuste järgi ning 13-päevase 97 osalejaga tarbijauuringu põhjal peaks see lakk küüntel püsima kuni 12 päeva. Ise ma seda veel ei testinud, aga kõlab hästi.

Avon Magic Effects Molten Metal nail polish in Gold in direct sunlight

On this photo above you can see two coats of Avon Magic Effects Molten Metal nail polish in Gold. I took this photo in direct sunlight to show how gorgeous this polish looks in sun light!

When it comes to negative sides then since this is a glitter polish then removing it will take some time.

To purchase this nail polish or any other Avon product contact your Avon sales representative.

Üleval pool oleval fotol näete kahte kihti Avon Magic Effects Molten Metal küünelakki toonis Gold. Selle pildi tegin päikese käes, et teile näidata kui kena see päikesevalguses on.

Mis puutub selle laki negatiivsetesse külgedesse, siis kuna tegu on siiski litterlakiga, siis on ka selle küüntelt eemaldamine veidi aeganõudvam. 

Avon Magic Effect Molten Metal lakid on praeguses kataloogis, mis kehtib kuni 11.novembrini saadaval soodushinnaga 1.99€/tk. Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teile veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

6 Comments

  1. Destany November 5, 2015
  2. Jamie November 5, 2015
  3. Laura MyNewestAddiction November 6, 2015
  4. fabulouskath November 6, 2015
  5. neversaydiebeauty November 9, 2015

Leave a Reply

86 Shares
Stumble1
+18
Tweet
Share51
Pin20
Share