Avon Anew Clinical Absolute Even Dark Circle Corrector

Dark circles are a major concern for many people and Avon has a product that is promised to reduce the look of dark circles. I have been using Avon Anew Clinical Absolute Even Dark Circle Corrector for over three weeks now and so it is time to share my thoughts of it with you 🙂

Tumedad silmade alused varjud on probleemiks paljudele ning Avonil on toode, mis lubaduste kohaselt peaks vähendama tumedaid silmaaluseid. Avon saatis mulle testimiseks Avon Anew Clinical Absolute silmaaluste varjude korrektori, mida olen nüüdseks kasutanud üle 3 nädala ja seega on aeg jagada teiega enda muljed sellest.

Avon Anew Clinical Absolute Even Dark Circle Corrector review

Untitled

Anew Clinical Absolute Even Dark Circle Corrector helps to reduce dark circles, smooth eye area and make your eye area look fresh.

Avon Anew Clinical musti sõõre vähendav hooldus vähendab tumedaid silmaaluseid, silendab silmaümbruse tekstuuri, annab silmaümbrusele puhanud ilme.

Avon Anew Clinical Absolute silmaaluste varjude korrektor

Avon Anew Clinical Absolute Even Dark Circle Corrector comes in a 15ml plastic tube with flexible applicator that I, personally, quite like.

Avon Anew Clinical silmaaluste varjude korrektor on 15ml plastik tuubis, millel on pehme aplikaator. 

Avon Anew Clinical musti sõõre vähendav hooldus

To get the product out of the tube you first have to twist the applicator to “on” and then squeeze the tube. The product itself is light grey cream with dark grey speckles. Once applied to skin it absorbs nicely leaving my eye area lighter, brighter and moisturized.

Selleks, et kreem tuubist kätte saada tuleb kõige pealt keerata aplikaator asendisse “on” ning siis tuubi pigistada. Kreem ise on valge-hele hallikas ning selles on tibatillukesed tumehallid osakesed. Silmaalustele kandes aga imendub kreem nahka ning tulemuseks on heledamad, säravamad silmaalused, mis on ühtlasi ka mõnusalt niisutatud.

Avon Anew Clinical Absolute Even Dark Circle Corrector

What I like about Avon Anew Clinical Absolute Even Dark Circle Corrector is that it feels lightweight, absorbs well and doesn’t leave my eye area greasy. It also works great with my makeup products.

Overall I like this Avon Anew Clinical Absolute Even Dark Circle Corrector as my everyday eye cream, because it absorbs well leaving my eye area moisturized and lighter.

To purchase Avon products, contact your Avon sales representative

Mis mulle Avon Anew Clinical musti sõõre vähendava hoolduse juures meeldib on see, et see on nahal hästi kerge, imendub hästi ning see ei jäta silmaaluseid vastikult rasvaseks. Lisaks on see seni hästi kokku sobinud ka minu üle jäänud meigi toodetega. 

Kokkuvõttes on minu arvates Avon Anew Clinical Absolute silmaaluste varjude korrektori näol tegu hea igapäevase silmakreemiga, sest see imendub hästi, samas mu silmaümbrust niisutades ja silmaaluseid heledamaks muutes.

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

3 Comments

  1. spanner15 November 24, 2015
  2. Tina Renee Barker November 25, 2015
  3. AdriD November 26, 2015

Leave a Reply

27 Shares
Share13
+110
Pin3
Stumble1
Reddit