Yves Rocher Fixing Eyelid Primer review

In April I did a post about some Yves Rocher makeup products and maybe you remember from that post Yves Rocher Fixing Eyelid Primer, that I have mentioned in most of my makeup look posts. This product was sent for me for the review, but lets face it – if I didn’t like it, I wouldn’t use it as often as I do 😀

Aprillis tegin postituse mõnedest Yves Rocher meigitoodetest ning ehk mäletate tollest postitusest Yves Rocher lauvärvi aluskreemi, mida olen oma viimaste kuude meigi postitustes korduvalt maininud. See primer saadeti mulle testimiseks, ent olgem ausad – kui ta mulle ei meeldiks, siis ma teda ka ei kasutaks 😀 Ehk siis tänases postituses minu pikaajalisem kogemus Yves Rocher fikseeriva lauvärvi primeriga.

Yves Rocher Fixing Eyelid Primer review | www.beautybymissl.com

Untitled

Yves Rocher Fixing Eyelid Primer is enriched with Camellia oil and it is promised to smooth and fill wrinkles and fine lines. Eyeshadow will stay in place and its color will stay vibrant longer. You can also use this primer on your eyelids on it own for flawless look.

Yves Rocher eyeshadow primer comes in a tiny 7ml tube, but since you only need a small amount of product then it will last long. The primer is yellow, but once applied on eyelids it will look sheer. It feels very light on my lids and not sticky. So far it has worked very well with all eye shadows, making them look more vibrant. Eyeshadows stay on all day, doesn’t fade or crease.

Overall Yves Rocher Fixing Eyelid Primer is very good primer that works well for me and it doesn’t cost a fortune.

Yves Rocher lauvärvi aluskreem on rikastatud kaameelia õliga ning toode peaks lubaduste kohaselt lauge siluma ning täitma korstukesed. Lauvärvid püsivad erksad kogu päeva. Samuti võib Yves Rocher primerit kasutada laugudel niisama, ilma lauvärve kasutamata, et saavutada ühtlasem look.

Yves Rocher lauvärvi aluskreem on tillukeses 7ml tuubis, ent kuna korraga läheb vaja vaid tillukest kogust, siis kestab see väike tuub kaua kaua. Kreem ise on kollakas, ent laugudele kandes muutub ta läbipaistvaks. Mulle meeldib Yves Rocher primeri juures selle kergus – seda pole üldse laugudel tunda ning samuti ei ole see ebameeldivalt kleepuv nagu mõned tooted. Olen seda lauvärvi aluskreemi katsetanud erinevate lauvärvidega (Too Faced, Urban Decay, Cargo Cosmetics, e.l.f. jpt) ning seni on see kreem end igati õigustanud nende kõigiga. Tänu Yves Rocher lauvärvi aluskreemile püsivad lauvärvid peal terve päev ilma tuhmumise või lauvagudesse kogunemiseta. 

Kokkuvõttes kuulub Yves Rocher lauvärvi aluskreem kindlalt minu lemmikute hulka, sest minu laugudel töötab ta hästi. 

Leave a Reply

42 Shares
Stumble1
+1
Tweet2
Share30
Pin9
Share