OPI Next Stop the Bikini Zone

OPI Next Stop the Bikini Zone is a purple/grey duochrome nail polish from OPI Spring/Summer 2014 Brazil Collection. On my nails you can see 3 coats of Next Stop the Bikini Zone applied over OPI Nail Envy and finished with INM OTD quick drying top coat.

OPI Next Stop Bikini Zone on lilla/hallikas lakk, mis erinevas valguses, erineva nurga alt vaadatuna on siis kas rohkem lillakas või hallikas. Tegu on OPI 2014 aasta kevadsuvisest Brazil kollektsioonist pärit lakiga. Minu küüntel näete kolme kihti lakki. Aluslakina kasutasin OPI Nail Envy’t ja pealislakiks INM OTD kiirkuivatavat lakki.

opi next stop the bikini zone

The formula of this polish is on the thinner side and so for even opaque result you’ll need 2-3 coats of polish. Applying this polish is easy and it dries on my nails rather fast. With top coat it stays on my nails without chipping a couple of days. It looks pretty, but it looks simply gorgeous in the sunlight!

Ühe kihina jääb see lakk küüntel üsna läbipaistev ja seega ühtlase läbipaistmatu tulemuse jaoks on vaja küüntele kanda 2-3 kihti lakki. Lakki küüntele kanda on lihtne ning see kuivab suhteliselt ruttu. Koos pealislakiga kandes hakkasid esimesed laki kulumismärgid tekkima paari päeva möödudes. Küüntel on OPI lakk Next Stop Bikini Zone kena ning eriti ilus on see päikese käes.

One Response

  1. MakeUpNtrend - camelia September 18, 2015

Leave a Reply

53 Shares
Stumble1
+1
Tweet2
Share36
Pin14
Share