New Avon makeup goodies

Last week I received a box, filled with some new makeup goodies from Avon. I’m always excited to try new makeup products and so today I’m going to show you the products they sent me 🙂

Eelmise nädala alguses jõudis minuni üks pakike Avoni kosmeetikatoodetega. Täna näitangi teile ilutooteid, mis Avon mulle saatis ning jagan teiega enda esmamuljeid nendest.

Avoni meigitooted

Untitled

Avon Ideal Luminous Contouring Powder – Rose Contour

Avon Ideal Luminous Contouring Powder - Rose Contour

Avon Ideal Luminous Contouring Powder in Rose Contour comes in a sturdy black plastic case with a big mirror in the lid. The case contains a matte blush and contouring powder. Both powders are nice and smooth and easily buildable for your desired look.

Avon Ideal Luminous kontuurimispuuder toonis Rose Contour on tugevas musta värvi plastik karbis, mille kaane sees on suur peegel. Karbis on matt päikesepuuder ja põsepuna. Mõlemad puudrid on mõnusalt siidjad ning neid kasutades saab lihtsalt saavutada soovitud intentsiivsema või tagasihoidlikuma tulemuse.

Avon Ideal Luminous Contouring Powder - Rose Contour | www.beautybymissl.com

These two shades are perfect for me! I love the fact that they are easily buildable and so I can use them from day to night.

Nii päikesepuuder kui ka põsepuna on täpselt minu toonid! Mulle meeldib, et vastavalt vajadusele saan neid kasutada nii enda päevase kui ka õhtuse meigi jaoks.

Avon Ideal Luminous Contouring Powder - Rose Contour swatches

Avon True Colour Eyeshadow Quad – Modern Romance

Avon True Colour Eyeshadow Quad - Modern Romance

Avon True Colour Eyeshadow Quad in Modern Romance comes in an identical case as the countouring powder. The palette contains 4 matte shades and a double-ended applicator.

Avon True Colour lauvärvi kvartett toonis Modern Romance tuleb samasuguses karbis nagu eelpool mainitud kontuurimispuudergi. Paletis on 4 matti lauvärvi ning kahepoolne aplikaator.

Avon True Colour Eyeshadow Quad - Modern Romance

All four shades are buttery smooth and easy to apply. I like that during application there isn’t almost any fallout 🙂 All shades look nice and vibrant when used with primer and I didn’t have no problems with fading or creasing.

Kõik neli tooni on mõnusalt pehmed ning neid on lihtne peale kanda. Lauvärvide peale kandmisel ei pudene peaaegu üldse mitte midagi silma alla ja see on minu jaoks suur pluss. Kasutades neid lauvärve koos lauvärvi aluskreemiga püsivad nad laugudel ilma tuhmumise või lauvagudesse kogunemiseta terve päeva.

Avon True Colour Eyeshadow Quad - Modern Romance swatches

Avon True Colour Eyeshadow Quad – Tempered Beauty

Avon True Colour Eyeshadow Quad - Tempered Beauty

Avon True Colour Eyeshadow Quad in Tempered Beauty contains 3 matte eyeshadow shades and 1 shade (#3) with satin finish and super tiny sparkling particles.

Avon True Colour lauvärvi paletis on 3 matti lauvärvi ja üht tooni (#3), millel on satiinjas viimistlus, mis sisaldab tibatillukesi sädelevaid osakesi.

Avon True Colour Eyeshadow Quad in Tempered Beauty

Avon True Colour Eyeshadow Quad in Tempered Beauty contains 4 well pigmented shades that has almost no fallout during application and when used with primer they stay on my lids all day.

Avon True Colour lauvärvi paletis toonis Tempered Beauty olevad kõik 4 lauvärvi on hästi pigmenteeritud ning nende peale kandmisel ei pudene midagi silma alla. Kasutades neid koos lauvärvi aluskreemiga püsib kena tulemus terve päeva.

Avon True Colour Eyeshadow Quad - Tempered Beauty swatches

Avon Kohl Eye Liner – Bronze Sheen & Sea Green

Avon Kohl Eye Liner - Bronze Sheen & Sea Green

Avon Kohl Eye Liners in shades Bronze Sheen & Sea Green come with a smudger that makes smudging the eye liner much easier. The Kohl Eye Liners are soft and they don’t drag or scratch my lids. The smudger is super soft and easy to use.

Avon silmapliiatsid toonides Bronze Sheen ja Sea Green tulevad mõlemad koos hajutajaga, mis muudab suitsusilma tegemise palju mugavamaks. Avoni silmapliiatsid on mõnusalt pehmed ning ripsmepiirile joont tõmmates ei tee nad laugudele haiget ega tiri neid. Kaasas olev hajutaja on hästi pehme ja lihtsasti kasutatav.

Avon Kohl Eye Liner - Bronze Sheen & Sea Green

Both shades look beautiful and long-lasting. I was afraid that it might start smearing or fading during the day, but luckily I haven’t had any this kind of problems. The only negative thing about these pencils is that you need to sharpen them.

Mõlemad toonid näevad välja kenad ja nad on kaua-püsivad. Ma kartsin, et päevajooksul hakkab lainerijoon laiali minema ja silmaümbrust määrima, ent midagi sellist ma seni kogenud ei ole. Ainus negatiivne asi nende pliiatsite puhul võib mõnede jaoks olla fakt, et neid tuleb teritada.

Avon Kohl Eye Liner - Bronze Sheen & Sea Green swatches

Avon Glimmerstick eye liner – Blackest Black & lip liner – Pink Bouquet

Avon Glimmerstick eye liner - Blackest Black & lip liner - Pink Bouquet

Avon Glimmerstick retractable liners have creamy texture. Avon Glimmerstick eyeliner in Blackest Black is easy to apply and it stays on all day without fading or smearing. The shade Blackest Black is black, but not as black as I expected. Avon Ultra Glimmerstick lip liner in Pink Bouquet is perfect pink for me and works great with the pink lipsticks I currently own.

Avon Glimmerstick tagasikeeratavatel laineritel on mõnusalt kreemjas tekstuur. Avon Glimmerstick silmapliiatsit toonis Blackest Black on lihtne peale kanda ning see püsib peal ilma laiali minemata terve päeva. Toon Blackest Black on küll must, aga mitte nii must kui ma ootasin. Avon Ultra Glimmerstick huulepliiats toonis Pink Bouquet on minu jaoks täiuslik roosa ning see sobib mitmete minu olemasolevate roosade huulepulkadega hästi kokku. 

Avon Glimmerstick eye liner - Blackest Black & lip liner - Pink Bouquet swatches

Overall I’m very pleased with all the products Avon sent me. Their quality is really good and so far, in my opinion they live up to their promises. To buy these or any other Avon products contact your Avon sales representative.

Kokkuvõttes olen kõigi toodetega, mis Avon mulle testimiseks saatis väga rahul. Meigitoodete kvaliteet on väga hea ning seniste kogemuste põhjal tundub, et tooted vastavad igati lubatule. Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teile veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

7 Comments

  1. Mai Tran September 29, 2015
  2. Archana September 29, 2015
  3. kimpcole September 29, 2015
  4. colleen long September 30, 2015
  5. Denisa Ivascu September 30, 2015
  6. Natalie Brown October 1, 2015
  7. Simona Dotsika October 2, 2015

Leave a Reply

35 Shares
Stumble1
+1
Tweet5
Share3
Pin26
Share