Butter London Stardust

A couple of months ago I went to TK Maxx and stumbled on some Butter London and OPI polishes. One of the polishes that caught my attention was Butter London Stardust that looked absolutely stunning in the bottle and so today I have its swatches to show you 🙂

You can see on my Butter London Stardust swatches Stardust applied over a coat of OPI Nail Envy. I applied 1 coat of Stardust on my ring finger, 2 coats of polish to my middle finger and 3 coats of polish to my index finger and pinky.

Mõned kuud tagasi sattusin TK Maxx’i ning sattusin seal Butter Londoni ja OPI küünelakkidele. Üks lakkidest, mis poeriiulil mu tähelepanu püüdis oli Butter Londoni küünelakk Stardust, mis nägi pudelis välja ÜLIilus.

Allpool  oleval pildil näete Butter London lakki Stardust minu küüntel. Aluslakina kasutasin OPI Nail Envy’t. Minu nimeta sõrmel (ehk siis sõrmuse sõrmel) näete ühte kihti Stardusti, keskmisel sõrmel kahte kihti ning nimetissõrmel ja väikesel sõrmel kolme kihti.

Butter London Stardust swatches

Butter London Stardust is silver holographic micro glitter polish from Butter London 2013 holiday collection. You can use it as a top coat or on its own. As you can see from my Stardust swatches, then for opaque result you will need 3-4 layers of polish. The formula of this polish is very good. It dries rather fast and it feels smooth on nails.

You can buy Butter London Stardust from Amazon.com, SkinStore.com, Boots.com

Butter London lakk Stardust on hõbedane holograafiline mikro glitter lakk Butter Londoni 2013 aasta pühade kollektsioonist. Seda saab kasutada näiteks efektlakina mõne teise laki peal või siis omaette. Kena ühtlase ja läbipaistmatu tulemuse jaoks on vaja küüntele kanda 3-4 kihti lakki. Stardustil on hea konsistents. Seda on lihtne küüntele kanda ja eemaldada; see kuivab küllaltki ruttu ning jääb küüntel sileda pinnaga.

Butter London laki Stardust saab tellida näiteks Boots.com lehelt.

2 Comments

  1. Grace Liang August 25, 2015
    • Leelo August 26, 2015

Leave a Reply

19 Shares
Stumble
+12
Tweet1
Share1
Pin9
Share