L’Oreal Preference Mousse Absolue 900

Two weeks ago I dyed my hair again. This time I decided to try L’Oreal Preference Mousse Absolue 900 Light Natural Blonde hair colour. When it comes to L’Oreal hair dyes then I have kind of love and hate relationship with them. For example I love L’Oreal Excellance, but I hate L’Oreal Prodigy hair color. I was interested in trying L’Oreal Preference Mousse Absolue hair colour, because I hadn’t tried this type of hair colour before and of course the promises on the box sounded promising 😀

Kaks nädalat tagasi tegelesin jälle juuste värvimisega. Sel korral otsustasin katsetada L’Oreal Preference Mousse Absolue vahtvärvi toonis 900 naturaalne heleblond. Mis puutub L’Oreali juuksevärvidesse, siis nendega on mul erinevaid kogemusi. L’oreal Excellance juuksevärv on üks mu lemmikuid ja samas L’Oreal Prodigy juuksevärv polnud üldse minu jaoks. L’oreal Preference vahtjuuksevärv  tundus aga uus ja huvitav kuna ma sellist tüüpi värvi polnud varem kasutanud ning lubadused karbil tundusid ka kenad (aga no kunas nad kenad ei oleks) 😀

L'oreal Preference Mousse Absolue 900

L’Oreal Preference Mousse Absolue hair dye is described as a rich, non-drip mousse that allows easy and precise application, delivering multi-tonal flawless colour. The freshly-infused colour is intense and flawless with multi-tonal shine and covers grey hair perfectly.

L’Oreal Preference Mousse Absolue hair colour is advertised as the first reusable permanent hair colour. You are now probably thinking What? How is tthat possible? Well I guess what L’Oreal means by this reusable is, that thanks to the two chamber system the color is mixed automatically when I press the button and therefore you can use as little/much dye you need and there won’t be any leftover mixture that you have to throw away. That, of course is perfect for touch up 4 to 6 weeks later.

L’Oreal Preference Mousse Absolue vahtvärv peaks lubaduste kohaselt olema rikkalik vah, mis ei tilgu ning mis seetõttu tagab kerge ja täpse värvi pealekandmise saavutamaks täiuslik tulemus. Värskelt kokkusegatud värv on intensiivne ja täiuslik, koos mitmetoonilise läikega. Lisaks katab värv kõik hallid juuksed.

L’Oreal Preference Mousse Absolue vahtvärvi reklaamitakse kui taaskasutatavat püsivärvi. Nüüd te tõenäoliselt mõtlete, et nagu mis mõttes? L’Oreal mõtleb selle all tõenäoliselt seda, et kuna tänu kahekambrisüsteemile seguneb värv alles värvimise käigus, siis saad kasutada korraga täpselt nii palju või vähe toodet kui vaja on ning jääb ära mure, et peaks ära viskama valmis segatud juuksevärvi, mida pole võimalik järgmiseks korraks alles hoida. Selline süsteem on eriti mugav lühikeste juuste puhul või kui on vaja juuksejuuri värvida.

L'oreal Preference Mousse Absolue 900

In L’Oreal Preference Mousse Absolue 900 box are:

 • hair colour can with protective cap
 • precision diffuser
 • Satin touch conditioner
 • 2 pairs of gloves
 • users guide

Like with all hair dyes you first have to perform the allergy test (even if you are using the same hair dye again) 48 hours before.

Using the L’Oreal Preference Mousse Absolue hair colour was easy, but just unaccustomed. I put on the gloves and then removed the protective cap from the hair colour bottle and replaced it with precision diffuser. Next I shaked the can and started the application process. The mousse really did feel rich and it didn’t drip :), but OMG it STANK so bad! And unfortunately at some point it stung too, but luckily that lasted just for a minute or two. What I didn’t like about this hair dye is it’s bottle. Since it is not clear, then it is very difficult to know how much product is still left in the can.

I liked that after rinsing, my hair didn’t feel as dry and damaged as usually. The conditioner that came with L’oreal Preference Mousse Absolue 900 was really good. It had pleasant scent and it made my hair incredibly soft and easy to comb! Love!

The result was nice and even, and my hair felt soft and shiny.

L’Oreal Preference Mousse Absolue vahtvärvi karbis on:

 • juuksevärvi pudel koos kaitsva korgiga
 • diffuser ehk siis hajuti, mis aitab värvi täpselt peale kanda
 • värvimisjärgne palsam
 • 2 paari kindaid
 • kasutusjuhend

Nagu kõigi juuksevärvidega nii ka sellega on vaja 48 tundi enne toote kasutamist läbi viia allergiatest.

L’Oreal Preference Mousse Absolue vahtvärvi oli lihtne, kuigi alguses natuke harjumatu kasutada. Kõige pealt panin kätte värviga kaasas olnud kindad (mis muide on suhteliselt väikesed ning kui teie kindanumber on suurem kui 7.5-8 siis võite kohe heaga mingid muud kindad endale muretseda). Edasi asendasin värvipudeli korgi diffuser’iga, raputasin pudelit mitu korda tugevalt ning alustasin värvi pealekandmisega. Vaht tundus pealekandmisel tõesti rikkalik ning probleeme polnud tilkumisega, ent selle värvi lõhn oli KOHUTAV! Kahjuks hakkas ka minutiks-paariks värv mu peas torkima, aga õnneks ei olnud seda kauaks. Mis mulle L’Oreal Preference Mousse Absolue vahtvärvi juures ei meeldi on selle pudel. Kuna tegu on läbipaistmatu pudeliga, siis on üsna raske aru saada palju värvi veel alles on. 

Preference Mousse Absolue vahtvärvi plussiks on see, et pärast värvi juustest välja pesemist tundusid juuksed palju pehmemad ja üldse mitte nii kuivad ja vastikud kui tavaliselt. Värviga kaasas olev palsam on aga lihtsalt imeline! Sellel on meeldiv lõhn ning see muutis mu juuksed pehmeks ja kergesti kammitavaks. 

Värvi tulemus oli kena, ühtlane ning mu juuksed jäid läikivad.

L'oreal Preference Mousse Absolue 900

Overall L’Oreal Preference Mousse Absolue 900 hair colour was easy to use and I loved the result, but I hated its smell and oh btw the gloves that come with this hair dye aren’t very good. I wear leather gloves in size 7.5-8 and these gloves barely fit me. So if you have bigger hands then you have to use some other gloves.

Would I purchase this hair dye again? I don’t know. If I can buy it with good discount then I might buy it again.

Kokkuvõttes oli L’Oreal Preference Mousse Absolue 900 vahtvärv kergesti kasutatav ning ma jäin tulemusega rahule.  Samas aga on sellel värvil kohutav lõhn (loe:hais). 

Kas ma ostaks seda veel? Hmm…. hea küsimus. Kui suurema sooduka peale satuksin, siis ostaksin, aga täishinda selle eest küll maksta ei taha.

20 Comments

 1. Mary María June 9, 2015
 2. glamorable June 9, 2015
  • Leelo June 9, 2015
  • Leelo June 9, 2015
 3. Phyrra June 9, 2015
 4. Erika June 9, 2015
 5. MarciaF June 10, 2015
 6. fabulouskath June 10, 2015
 7. litfromwithin9 June 10, 2015
 8. justinalayne June 10, 2015
 9. Destany June 10, 2015
 10. honeygirlsworld June 10, 2015
 11. Lisa Heath June 11, 2015
 12. Miranda June 11, 2015
 13. Brooke @ Blushing Noir June 11, 2015
 14. citizensofbeauty June 11, 2015
 15. StephanieLouise June 12, 2015
 16. Zulia March 28, 2016

Leave a Reply

218 Shares
Pin97
+158
Share29
Tweet25
Stumble9