Premier Inn Edinburgh Haymarket

Last week I wrote about our trip to Edinburgh and today I’m showing you the hotel we stayed for 2 nights. We booked Premier Inn Edinburgh Haymarket using booking.com website. Since we were travelling with little mr.R then we chose Triple Room.

Eelmisel nädalal jagasin teiega muljeid Edinburghi külastusest ning täna on järg hotelli käes, kus 2 ööd peatusime. Edinburghis valisime oma peatuspaigaks Premier Inn’i, mille eelnevalt juba booking.com lehe kaudu ette ära broneerisime. Kuna reisime koos lapsega, siis valisime ööbimiseks kolmeinimesetoa.

Premier Inn Edinburgh Haymarket

Premier Inn Edinburgh Haymarket is situated in the city centre and so everything is in walking distance. Hotel parking is behind the hotel, but when we arrived then it was quite difficult to find a free spot, because the hotel was full.

The room itself was nice and clean. I absolutely loved the bed – and I haven’t slept that well for months. Our room had two windows which was good because the  room was light, but unfortunately the view from  our windows wasn’t the best.

Edinburghi kesklinnas asuv Premier Inn hotel on heas asukohas ning enamik vaatamisväärsusi on lühikese jalutuskäigu kaugusel. Hotelli parkla asub mugavalt hotelli taga, ent meie sinna saabumisel oli vaba parkimiskohta üsna keeruline leida, kuna hotell oli täis.

Meie tuba oli kena ja puhas ning voodi oli lausa super ja ma pole tükk aega nii hästi maganud. Meie toal oli kaks akent, mis oli positiivne kuna tuba oli valge, ent samas polnud akendest avanev vaade just midagi erilist.

Premier Inn Edinburgh Haymarket

Premier Inn Edinburgh Haymarket Premier Inn budget friendly hotel budget friendly hotel Premier Inn Edinburgh Haymarket

  • Premier Inn staff was really friendly and helpful
  • Breakfast at the hotel was good and there was plenty to choose from
  • the lifts were bit slow and our first morning there the lifts were out of order
  • free WIFI worked fine both on my laptop and iPhone. When usually this kind of free WIFI tends to be slow then at least this one was pretty good

Overall we enjoyed our stay at the hotel and we would stay there in the future too.

  • Premier Inn hotelli töötajad olid sõbralikud ja abivalmis
  • Hotelli hommikusöök oli hea ning valida sai paljude erinevate toitude vahel
  • liftid olid veidi aeglased ning esimesel hommikul ei töötanud neist mitte ükski
  • tasuta WIFI töötas hästi nii mu läpakas kui iPhone’s. Kui tavaliselt hotellides olev tasuta WIFI võib üsna aeglane olla, siis Premier Inn’i oma oli suhteliselt kiire.

Kokkuvõttes jäime oma hotelli valikuga rahule ning peatuksime seal ka edaspidi.

One Response

  1. Shipra Taneja May 25, 2015

Leave a Reply

87 Shares
Stumble12
+134
Tweet26
Share12
Pin3
Share