Alba Botanica Natural Even Advanced Eye Makeup Remover

On Beauty by Miss L today: Alba Botanica eye makeup remover review. I ordered Alba Botanica Natural Even Advanced Eye Makeup Remover from iHerb.com a couple of months ago, because I wanted to try something new and I’m always excited to try natural products. This oil-free eye makeup remover is promised to gently dissolve even waterproof makeup and it doesn’t contain parabens, artificial colors or phthalates. It is also cruelty-free.

Täna on mul teile Alba Botanica silmameigieemaldaja arvustus. Tellisin selle endale mõned kuud tagasi iHerb.com lehelt, kuna tahtsin proovida midagi uut ning alati on huvitav katsetada looduslikemaid tooteid. Õlivaba Alba Botanica Natural Even Advanced silmameigieemaldaja peaks lubaduste kohaselt õrnalt eemaldama ka veekindla silmameigi ning see on vaba parabeenidest, kunstlikest värvainetest ja ftalaatidest. Samuti pole seda testitud loomadel. 

Alba Botanica eye makeup remover

Alba Botanica eye makeup remover comes in a 118 ml bottle. This bottle wasn’t very travel friendly because if it was on its side it started to leak like crazy :S The makeup remover itself is a clear liquid without any noticeable scent.

What I loved about this eye makeup remover is that it really didn’t irritate my eyes – even if I managed to get some in my eye. It removes eye shadows nicely, but when it comes to mascaras then sometimes it unfortunately leaves me looking like a panda 🙁 Since I don’t own  any waterproof mascaras at the moment then I’ve no idea if it really removes it, but as I mentioned it fails with some regular mascaras.

Alba Botanica eye makeup remover should  be oil-free, but for some strange reason the liquid felt kind of oily and also it left my eye area bit greasy.

Overall I wasn’t very impressed with Alba Botanica Natural Even Advanced Eye Makeup Remover, because even though it didn’t irritate my eyes, it sometimes didn’t remove mascara completely.

Alba Botanica silmameigieemaldaja tuleb 118ml pudelis. Mingil põhjusel mina aga selle pudeliga läbi ei saanud. Kas sattus mulle vigane toode vms, aga igatahes lekkis see korgi juurest liigagi palju kui pudel külili juhtus olema. Meigieemaldaja ise on läbipaistev ja ilma erilise lõhnata.

Mis mulle Alba Botanica silmameigieemaldaja juures meeldis oli see, et see tõesti ei ärritanud mu silmi ning silma sattumisel ei tekkinud seda ebameeldivat kipitavat-torkivat tunnet. Lauvärvide eemaldamisega saab see meigieemaldaja hästi hakkama, aga kahjuks kõiki ripsmetušše ta täielikult eemaldada ei suuda ja seega on oht vahel lõpetada pandakaru välimusega. Kuna mul  hetkel ei ole ühtegi veekindlat ripsmekat, siis ma ei oska kommenteerida kas ta tõesti veekindlat meiki eemaldab, aga väga suuri lootusi ma sellele ei paneks, kuna ta juba isegi mõnede tavaliste ripsmekatega feilida suudab.

Alba Botanica silmameigieemaldaja peaks olema õlivaba, ent ometi tundus see vedelik katsudes õline ning samuti jäi silmaümbruse nahk veidi õliseks pärast selle kasutamist.

Kokkuvõttes pidin seekord Alba Botanica silmameigieemaldajas pettuma, sest kuigi ta silmi ei ärrita siis kahjuks ei suuda ta alati täielikult ripsmetušši eemaldada.

One Response

  1. adornlafemme@gmail.com April 21, 2015

Leave a Reply

171 Shares
+169
Stumble50
Pin25
Tweet16
Share10