OOTD: 304# OOOPS

When it comes to posting outfit posts then you have probably noticed that I’ve become a bit lazy lately and haven’t done really any OOTD posts. Anyway today I have one comfy look to show you which I wore yesterday featuring a T-shirt from 304 Clothing. Even though last week we mostly had lovely, sunny and rather warm weather then yesterday was kind of yucky for my taste: cold, windy and cloudy :S And so I was tempted to wear all black outfit, but at the last moment I decided to go with red pants to add some color to my look.

Tõenäoliselt olete tähele pannud, et viimasel ajal pole ma eriti outfiti postitusi teinud. Põhjus selleks on lihtne – olen lihtsalt laisk olnud (või fotoka maha unustanud või lihtsalt unustanud pilte teha <– don’t ask why, I don’t know). Täna aga näitan teile seda mugavat looki eilsest päevast, kui kandsin enda uut 304 Clothing t-särki. Kuigi eelmine nädal oli siin UK’s üldiselt soe ja paaril päeval lausa suviselt soe, siis eilne ilm oli vastik – külm, tuuline ja pilvine :S Mul oli suur tahtmine kanda vahelduseks ainult musta, ent viimasel hetkel otsustasin, et punased püksid on tõenäoliselt parem valik, et natukenegi värvi lisada sellesse muidu masendavasse päeva.

T-shirt from 304 Clothing

Untitled

comfy black and red outfit black t-shirt and red pants

304 Clothing was born in the summer on 2013 in the US. They offer comfy leisure wear for both women and men at reasonable price and what’s best – they ship worldwide!!! This OOOPS T-shirt is made of 100% cotton and it is really comfy! I like that it is bit longer than average t-shirts and so it will look great with those tight-fitting jeans and leggings. It is well made and so far I don’t have anything bad to say about its quality.

304# Clothing sai alguse 2013 aasta suvel USA’s. Praegu pakuvad nad mugavaid vabaajarõivaid nii naistele kui ka meestele ja seda küllaltki heade hindadega ning mis eriti hea – kaupa saadavad nad üle maailma. OOOPS T-särk, mis mulle saadeti on tehtud 100% puuvillast ning seljas on see mõnus. Mulle meeldib, et see on tavalistest t-särkidest veidi pikem ja seega sobib see hästi kandmiseks näiteks retuuside või kitsaste pükstega. Särgi kvaliteet tundub hea ning seni mul midagi halba selle kohta öelda pole. 

black and red outfit

What I’m wearing

 • OOOPS T-shirt from 304 Clothing
 • Red Only skinny pants from MandMdirect
 • Only leather jacket
 • Clarks Merryn Trail ankle boots
 • Michael Kors Jet Set Saffiano Travel Tote Bag
 • Tissot watch
 • black leather bracelet from Aliexpress

5 Comments

 1. Traveling Rockhopper April 20, 2015
 2. Katri Kägo April 20, 2015
  • Leelo April 20, 2015
   • Katri Kägo April 20, 2015
    • Leelo April 22, 2015

Leave a Reply

95 Shares
+160
Tweet17
Share13
Pin4
Stumble1