Stila Lip Glaze – Glitter

I received Stila Lip Glaze in shade Glitter in my January Birchbox and today I´m sharing my thoughts of it with you (and of course swatches too 🙂 )

Stila huuleläike toonis Glitter sain enda jaanuarikuisest Birchbox´st ning täna jagan teiega enda muljeid sellest.

Stila Lip Glaze

Stila Lip Glaze comes in a huge variety of shades  and their formula is promised to provide long-lasting result without drying out lips. The easy to use click and brush applicator is convenient to use, even on the go.

Stila huuleläiked on saadaval suures valikus toonides ning lubaduste kohaselt peaksid need huuli kuivatamata huultel püsima kaua ja lihtsasti kasutatav pintsel-applikaator muudab huuleläike peale kandmise lihtsaks.

Stila Lip Glaze

Stila Lip Glaze in Glitter is pale light pink lip gloss with tiny sparkly particles.

Stila huuleläige toonis Glitter on õrna kahvaturoosat värvi ning sisaldab tillukesi sädelevaid osakesi.

Stila Lip Glaze Glitter swatch Stila Lip Glaze Glitter swatch

Stila Lip Glaze in Glitter has very good brush applicator that really makes using the product very convenient and mess free. It has sweet pleasant scent and no taste (I´m not really fond of flavoured lip products). It adds lovely shine to my lips and just as promised – it lasts on my lips longer than many other lip products and it doesn´t dry out my lips. When it comes to things I don´t like about this lip glaze then – it is so unpleasantly sticky 🙁

Overall Stila Lip Glaze in shade Glitter looks nice, but I wouldn´t buy it again, because I hate sticky lip glosses!

Stila huuleläikel toonis Glitter on mugav pakend ja pintsel ning seega on seda tõesti lihtne huultele kanda. Tootel on meeldivalt magus lõhn, aga õnneks maitset tal ei ole (ma ei fänna maitsestatud huuleläikeid). Mu huultele annab Stila huuleläige kena sära ning nagu lubatud – püsib huultel kaua ilma neid liigselt kuivatamata. Kahjuks aga pole Stila huuleläige nii täiuslik, sest tal on üks, minu jaoks suur miinus – ta on huultel ebameeldivalt kleepuv! 

Kokkuvõttes Stila huuleläige toonis Glitter näeb huultel välja küll kena, ent rohkem ma seda ei ostaks, sest ma vihkan kleepuvaid huuleläikeid!

One Response

  1. Chantel Keona March 5, 2015

Leave a Reply

79 Shares
Stumble72
+11
Tweet3
Share
Pin3
Share