Lancome Hypnose Volume mascara

My today´s post is of Lancome Hypnose Volume mascara which I also mentioned in my yesterday´s February beauty favorites post. I received this sample (2ml) back in October as a gift with my Feelunique order. To tell you the truth, because of my previous great experience with Lancome Hypnose Waterproof mascara I did have very high expecations on this product and I´m glad that it didn´t let me down.

Minu tänane postitus on Lancome Hypnose pikendavast ripsmetušist, mis sai ära mainitud ka mu veebruari ilulemmikute postituses. Sain selle ripsmeka testri (2ml) kaasa oma oktoobrikuise Feelunique.com tellimusega. Kui aus olla, siis tänu eelnevale heale kogemusele Lancome Hypnose veekindla ripsmetušiga, olid mul sellele ripsmekale kõrged ootused ning mul on hea meel, et ma ei pidanud pettuma. 

Lancome Hypnose Volume mascara

affiliate links

Lancome Hypnose Volume mascara is promised to give lashes buildable volume without clumping or flaking. You can achieve as bold or natural look as you desire. With every stroke, the patented POWERFULL™ brush intensifies lashes from root to tip while the exclusive SoftSculpt™ formula—enriched with Vitamin B5—wraps lashes one luxurious layer at a time without smearing, smudging, or clumping. Create day to evening looks with this buildable mascara, and achieve 600 percent the volume of your natural lash.

Lancome Hypnose ripsmetušš peaks lubaduste kohaselt andma ripsmetele volüümi ilma tükkide või pudenemiseta. Selle ripsmetušiga saab saavutada nii julge või naturaalse tulemuse kui soovid. Iga tõmbega lisab patenteeritud Powerfull hari ripsmetele B vitamiiniga rikastatud tuši, mis ei määri, pudene ega jäta ripsmetele tükke. Kasuta seda ripsmetuši päevaste ja õhtuste meikide jaoks ning lisa oma ripsmetele kuni 600% volüümi.

DSC_0021

Hypnose Volume mascara bush is one the larger side of mascara brushes, but it works very well applying mascara and covers all lashes easily.

Lancome Hypnose ripsmetušil on suuremapoolne hari, ent see töötab ripsmetuši peale kandmiseks suurepäraselt ning katab kõik ripsmed tušiga.

Lancome Hypnose Volume mascara

I have been using Lancome Hypnose Volume mascara alternatively with Urban Decay Perversion and Avon Luxe Seduction mascara (read my review here) since early November and I´m really happy that this 2ml sample has lasted so long. I started liking it from the very first use, because it just is so good. I like that even in just one coat it makes my lashes much longer and more voluminous and for more dramatic result I need just 2 or 3 more coats. Even after wearing it 12+ hours it doesn´t flake and in humid conditions (or after workout) it doesn´t smear. Even though the mascara brush looks like a typical mascara brush, then it separates my lashes nicely.

Pros & cons

Pros 

 • adds length to my lashes just in one coat
 • doesn´t smudge, smear or flake
 • easy to remove
 • doesn´t irritate my eyes
 • perfect for simple day and more dramatic night time looks

Cons

 • There really ain´t any cons.

Overall I love Lancome Hypnose Volume mascara and I will buy it again 🙂

Olen Lancome Hypnose ripsmetuši kasutanud vaheldumisi Avon Luxe Seduction ja Urban Decay Perversion ripsmekatega alates novembrist ning minu suurimaks heameeleks on see 2ml tester nii kaua vastu pidanud. Minu lemmikuks sai see ripsmekas alates esimesest kasutuskorrast kuna see lihtsalt on nii hea. Mulle meeldib, et isegi vaid ühe tušikihiga on mu ripsmed pikemad ja volüümikamad ning dramaatilisema tulemuse jaoks pole vaja teha muud kui ripsmetele kanda 2-3 kihti tuši. Isegi pärast 12+ tundi ei hakka see ripsmekas pudenema ning niisketes tingimustes (või trenni ajal) ei hakka tekkima panda silmi (st ripsmekas ei määri silmaümbrust). Kuigi Lancome Hypnose ripsmetuši  hari näeb välja nagu klassikaline  ripsmetuši hari, siis eraldab see ripsmed üsna hästi tuši peale kandmisel.

Plussid ja miinused

Plussid

 • lisab ripsmetele pikkust juba vaid ühe kihiga
 • ei lähe laiali, määri ega hakka päeva jooksul pudenema
 • lihtne eemaldada
 • ei ärrita silmi
 • sobib täiuslikult nii päevaste kui julgemate õhtuste meikide jaoks

Miinused

 • ausalt öeldes polegi seni miinuseid täheldanud. 

Kokkuvõttes kuulub Lancome Hypnose ripsmetušš kindlalt minu lemmikute hulka ning ostan seda ka tulevikus!

3 Comments

 1. Alli March 4, 2015
  • Leelo March 4, 2015
 2. Kellina's Thoughts March 4, 2015

Leave a Reply

115 Shares
+153
Stumble50
Tweet11
Pin1
Share