Happy Blogiversary to Beauty by Miss L

Happy 4th Blogiversary to Beauty by Miss L!

Palju õnne Beauty by Miss L blogile 4 aastaseks saamise puhul! 

Happy Blogiversary

Today, four years ago, I started my blog. My blog´s name then was Ei Saa Mitte (it has meaning in Estonian only 😛 ) and my very first post I shared my thoughts of some  beauty products I had used. When I started my blog 4 years ago, I wasn´t sure under which category my blog should fall, but in the next months it became pretty clear that it will be more beauty related blog 🙂

Those 4 years have been amazing! I have learned so much and my blog has grown a lot! I want to thank all you all for your support! I love you all!

Täna, 4 aastat tagasi sai minu blogi alguse. Minu blogi nimeks tol hetkel sai Ei Saa Mitte ning enda kõige esimeses postituses jagasin enda muljeid mõningatest ilutoodetest, mida oli kasutanud. Kui ma 4 aastat tagas blogiga alustasin, siis ega ma ei osanudki oma blogi mingisse kategooriasse paigutada, ent järgnevate kuude jooksul sai selgeks, et eks ikka sinna ilu poole mu blogi kaldub.

Need neli aastat on olnud suurepärased ning ma olen tohutult palju uusi teadmisi omandanud ja mu blogi on arenenud ja kasvanud. Tahan teid kõiki tänada ning aitäh, et te olemas olete! 

One Response

  1. Natalie Brown February 14, 2015

Leave a Reply

6 Shares
Stumble
+1
Tweet6
Share
Pin
Share