Models Own Sardonyx

On Sunday I showed you my this month´s Birchbox and you might remember that this time I received a nail polish in my box 🙂 I received Models Own Sardonyx which is lovely red matte glitter polish from Models Own 2013 year Velvet Goth line.

Pühapäeval näitasin teile, mida head sisaldas minu sellekuine Birchbox ilutoodete karbike ning ehk mäletate, et seekord oli minu karbis ka üks küünelakk 🙂 Täna näitangi teile siis seda kena Models Own mati viimistlusega litterlakki Sardonyx. Sardonyx on päris Models Own´i 2013 aasta Velvet Goth kollektsioonist, mis sisaldas viit matti litterlakki.

Models Own Sardonyx

On my nails you can  see two coats of Sardonyx applied over a coat of OPI Nail Envy. I did not use any top coat.

Minu küüntel näete kahte kihti Models Own matti litterlakki Sardonyx. Aluslakina kasutasin OPI Nail Envy´t ning pealislakki ma seekord ei kasutanud.

Models Own Sardonyx

Well I like this polish a lot! It looked pretty okay in one coat actually, but since I wanted better result then I added second coat too. As you can see this polish dries matte, but if you want a shiny finish then you can always use a top coat 🙂 The first layer of polish dried pretty quickly whilst the second one took longer time to dry completely. It´s application was tricky and I had bit problems with spreading the glitter everywhere and to avoid “bald” patches on my nails. Since this is glitter nail polish then its removal takes bit longer 🙂

Sarodnyx on väga erinev minu küünelakkide kollektsioonisolevatest teistest litterlakkidest, kuna ta kuivab küüntel matiks. Selle küüntele kandmine oli natuke keeruline, kuna sädelevad tükikesed kippusid kõik küünel ühte kohta sattuma, samas kui mõned kohad olid jällegi täiesti paljad. Sardonyx jäi küüntel üsna kena juba ka vaid ühe lakikihiga, ent kuna ma tahtsin veel paremat tulemust, siis kandsin lisaks küüntele ka teise kihi. Üks kiht lakki kuivas küüntel üllatavalt kiiresti, ent kahel kihil võttis kuivamine rohkem aega. Kuna tegu on litter lakiga, siis selle küüntelt eemaldamine võtab veidi rohkem aega, kui tavalise laki eemaldamine 🙂

Models Own Sardonyx

Leave a Reply

56 Shares
Stumble
+147
Tweet2
Share4
Pin3
Share