NOTD: water marble

Water marble nail art is something that is quite messy, but I love the result. I don´t do it very often because it is time-consuming and, as I mentioned, messy and you have to do a quite a lot clean up afterwards. But today I have a water marble nail art for you and I used three Nails Inc nail polishes for it: St James Square, Holland Park Gardens and Cambridge Terrace.

Vesimarmor küünemaaling on miski, mille tegemine on üsna keeruline, ent selle tulemus mulle meeldib. Isilikult ma seda tehnikat väga tihti ei kasuta, sest see on üsna aeganõudev ning päris palju on pärast vaja sõrmi ja küünenahku lakist puhastada ning osade lakkide puhul on see suht õudusunenägu. Seekord aga on mul teile üks vesimarmor tehnikas maniküür oktoobri kuust. Kasutasin selle tegemiseks kolme Nails Inc lakki: St James Square, Holland Park Gardens ja Cambridge Terrace.

nails inc nail polishes used for water marble

I started my manicure with OPI Nail Envy and a coat of Nails Inc Holland Park Gardens. And then came the “fun” part with a cup of water, dotting tool, duck tape and nail polishes. For those who don´t know why you need duck tape for water marbling (ok you don´t exactly NEED it, but it just makes the whole cleanup much easier afterwards) – I usually tape my finger around my nails with it and so when I remove the duck tape from my finger then I also remove the excess nail polish and I don´t have to clean up that much. I finished my manicure, as always with a coat of Essie Good To Go top coat.

Alustasin maniküüri nagu alati kihi OPI Nail Envy´ga ning siis kandsin küüntele kihi Nails Inc Holland Park Gardens lakki. Ja siis tuli “lõbus” osa koos vee, teibi, täpitaja ja küünelakkidega. Neile, kes ei tea milleks teipi vesimarmor küünte tegemise juures vaja on (ok VAJA pole päris õige sõna, aga see lihtsalt teeb kogu sõrmede üleliigsest lakist puhastamise lihtsamaks), siis: mina teibin küüneümbruse tavaliselt ära, sest siis on pärast palju lihtsam üleliigset küünelakki sõrmedelt eemaldada 🙂 Maniküüri lõpetasin, aga nagu alati kihi Essie Good To Go pealislakiga.

water marble nail art

10 Comments

  1. Deborah November 28, 2014
  2. neversaydiebeauty November 28, 2014
  3. mybeautyjunction November 28, 2014
  4. Lola's Secret Beauty Blog November 29, 2014
  5. fabulouskath November 29, 2014
  6. Kristin Bassett November 29, 2014
  7. Laura MyNewestAddiction November 29, 2014
  8. bailey025 November 29, 2014
  9. cheezydreamz November 29, 2014
  10. Dani FromPolishwithLove November 30, 2014

Leave a Reply

29 Shares
Stumble
+119
Tweet
Share4
Pin6
Share