Does Mane n Tail Herbal Gro do wonders to your hair?

I guess many of you have heard or read about Mane n Tail Herbal Gro products which are promised to nourish and strengthen hair. Many people say that thanks to these products their hair is now longer and thicker then ever before and that those products are just AMAZING. After all those promises and reviews I just had to give them a try, because I would love to have long and thick hair 😀 So in September I order Mane n Tail Herbal Gro shampoo and conditioner from iHerb.

Paljud teist on kindlasti kuulnud Mane n Tail Herbal Gro toodetest, mis peaksid lubaduste kohaselt juukseid toitma ja tugevdama. Palju ütlevad, et tänu neile toodetele on nende juuksed nüüd paksud ja kasvavad kiiremini ning, et need tooted on fantastilised. Selliste lubaduste ja kommentaaride peale ma lihsalt pidin ka ise need tooted ära proovima, sest loomulikult sooviks ma pikki ja pakse juukseid 😀 Ja nii ma siis Mane n Tail Herbal Gro  šampooni ja palsami endale septembris iHerb´st tellisin.

Mane n Tail Herbal Gro

 

Mane n Tail Herbal Gro shampoo and conditioner are formulated with natural herbs blended with an olive oil complex to nourish, strenghten and fortify hair from root to tip. They leave hair shiny, silky and healthy looking. Their formula is designed to prevent breakage, frizz and slip ends, leaving hair stronger and longer. Both products are promised to be safe for color or chemically treated hair.

These shampoo and conditioner come in 355ml plastic bottle with a disc top cap. They both have good scent which I quite like. The shampoo lathers nicely and is easy to rinse out, but it does leave my hair kind of dry and unpleasant to touch. The conditioner is easy to apply and rinse and it makes my hair soft, shiny and easier to comb. Sometimes I have to leave in treatments to make them easier to comb.

I have been using these two products for a month and a half. During this time my hair has become much longer. When it comes to thickness then that´s another story :S My hair is falling out like crazy for the last month or two and so I can only dream about thick hair 🙁 I´ve no idea if the major fall out is because of these products or stress or that it´s fall or I don´t know what, but it just makes me sad 🙁 And it seems that even the vitamin that I´ve been taking for my hair since August hasn´t helped.

There is one more thing I don´t like about these – after I started using Mane n Tail Herbal Gro shampoo and conditioner my hair gets greasy so fast 🙁 If before using these I had to wash my hair every other day then with these my hair looks greasy in less than 24 hours after washing my hair and that´s ridiculous! I have read that some people have noticed the same problem, so at least I´m not the only one.

Overall unfortunately I´m disappointed in these products because even though my hair is much longer, then they start looking greasy way too quickly.

Don´t forget that when it comes to hair care products then what suits for one may not suit for others and vice versa. So even though these products didn´t suit my hair  they might work very well for you 🙂

Mane n Tail Herbal Gro šampoon ja palsam toidavad ja tugevdavad juukseid juurtest otsteni tänu neis sisalduvatele taimeekstraktidele ja oliivõli kompleksile. Pärast nende kasutamist on juuksed läikivad, siidised ja terve välimusega. Šampooni ja palsami koostis on disainitud selliselt, et see aitaks vältida juuste murdumist ja otste lõhenemist. Tulemuseks on tugevamad ja pikemad juuksed. Mõlemad tooted on lubaduste kohaselt sobilikud nii värvitud kui ka keemiliselt töödeldud juustele.

Nii šampoon kui palsam on allavajutatava korgiga 355ml plastikpudelis. Mõlemal tootel on mõnus lõhn, mis mõnede jaoks on võib olla liiga tugev, ent mulle nende lõhn meeldis. Šampoon vahutab juustes hästi ja teeb nad puhtaks. Samas aga muudab see šampoon mu juuksed kuidagi ebameeldivalt kuivaks. Palsamit on juustesse kerge kanda ja ka välja loputamine ei tekita probleeme. Palsam aitab muuta mu juuksed pehmeks, läikivaks ja veidi lihtsamini kammitavaks. Vahetevahel pean aga kahjuks siiski veel lisaks juustes kasutama leave-in tooteid, et muuta juuksed kergemini kammitavaks. 

Olen neid Mane n Tail Herbal Gro tooteid kasutanud nüüdseks 1.5 kuud ning selle aja jooksul on mu juuksed tõesti tunduvalt pikemaks jõudnud kasvada. Mis aga puutub tihedamatesse juustesse, siis see on juba teine teema. Mu juuksed on viimase kuu-kahe jooksul hakanud kohutavalt välja langema 🙁 ja seega paksudest juustest saan ma vaid und näha. Mul ei ole õrna aimugi,  mis selle meeletu juuste väljalangemise taga olla võib (tervise probleemid?, need kaks toodet?, stress? …..) Tundub, et ka toidulisand,mis peaks aitama juuste heaolule kaasa ja mida olen augustist saadik võtnud, ei aita. 

Ja veel üks negatiivne asi Mane n Tail Herbal Gro palsami ja šampooni juures: pärast nende kasutama hakkamist muutuvad mu juuksed palju kiiremini mustaks. Kui muidu pidin pead pesema ülepäeva ja vahel isegi üle kahe päeva, siis pärast nende toodete kasutamist näevad mu juuksed mustad välja juba vähem kui 24 tundi peale pea pesemist :S 

Kokkuvõttes pidin kahjuks nendes kahes Mane n Tail tootes pettuma kuna kuigi mu juuksed on pooleteise kuuga kasvanud palju pikemaks, muutuvad nende kasutamise järel mu juuksed liiga kiiresti mustaks. 

Ärge unustage, et juuksehooldustoodete sobivus on individuaalne ning mis sobib mulle, ei sobi teistele ja vastupidi. Seega kuigi need tooted ei sobinud minu juustele, ei tähenda see seda, et need teie juustega imet ei võiks teha 🙂

18 Comments

 1. Birgit November 18, 2014
  • Leelo November 18, 2014
 2. Birgit November 18, 2014
 3. Phyrra (@Phyrra) November 18, 2014
 4. Helen (AKA Lola) November 18, 2014
 5. coasmom November 18, 2014
 6. Deborah November 18, 2014
 7. neversaydiebeauty November 18, 2014
 8. mybeautyjunction November 18, 2014
 9. Kristin Bassett November 18, 2014
 10. Brianna G. (@brikasiabeauty) November 18, 2014
 11. Myrabev November 19, 2014
 12. spoony025 November 19, 2014
 13. fabulouskath November 19, 2014
 14. Brooke @ Blushing Noir November 19, 2014
 15. TheFeminineFiles November 23, 2014
 16. iherbfan (@iherb_) June 4, 2016

Leave a Reply

1.1K Shares
Pin986
+162
Tweet18
Share17
Stumble1