W7 In The Night eyeshadow palette

Last week I showed W7 In The Nude eyeshadow palette swatches and this week I have W7 In The Night palette swatches for you.

Eelmisel nädalal näitasin teile W7 In The Nude lauvärvi paleti swatche ning sel nädalal on järg W7 In The Night paleti käes.

W7 In The Night eyeshadow palette

W7 In The Night eyeshadow palette

Just like In The Nude palette so comes In The Night palette in a sturdy metal case. The palette contains 12 eyeshadow shades suitable for bolder looks. This palette also contains a double ended brush-applicator, but I´m not really using it. There is no mirror included in this set.

Nii nagu In The Nude palett nii ka In The Night lauvärvipalett on tugevas metall karbis. Komplektis on 12 tooni, mis sobivad pigem julgemateks meigilookideks. Paletiga tuleb kaasa ka kaheotsaga pinsel-aplikaator lauvärvide peale kandmiseks, ent mina sellest eriti vaimustuses ei ole.

W7 In The Night eyeshadow palette

W7 In The Night swatches W7 In The Night swatchesAs you can see from the swatches these eye shadows need a good primer to make them pop. Shades Dusty and Party Pooper are the most disappointing ones for me from this palette, because they don´t show up that well. What I like about these is that when I apply them on my lids then there isn´t any fallout and with primer they stay on my lids well. Overall I think this is a good eyeshadow affordable (costs around 6-8$) palette that gives you perfect shades for classic smoky eye (Party Pooper, Gate Crash and Bologna), neutral eye (Dusty, Wonderland and Summer or Laura E) and for pink & purple looks.

Nagu näete, siis kõige paremini tulevad need lauvärvid esile koos praimeriga kasutades. Toonid Dusty ja Party Pooper valmistasid minu jaoks veidi pettumuse kuna nad jäävad kuidagi kahvatud. In The Night paletti juures meeldib mulle see, et värvide peale kandmisel ei pudene midagi silma alla ning kasutades neid koos praimeriga püsib tulemus terve päeva. Üldiselt olen selle paletiga väga rahul, sest see on taskukohane (hind jääb olenevalt ostukohast 5-10€ vahele) ning sisaldab toone, mis sobivad nii klassikalise suitsusilma (Party Pooper, Gate Crash ja Bologna), neutraalsema meigi (Dusty, Wonderland ja Summer või Laura E) kui ka roosakates ja lillakates toonides  silmameig jaoks.

11 Comments

  1. Dani FromPolishwithLove October 25, 2014
  2. Helen (AKA Lola) October 24, 2014
  3. Brooke Pakulski October 24, 2014
  4. Destany October 25, 2014
  5. spoony025 October 25, 2014
  6. honeygirlsworld October 25, 2014
  7. Phyrra (@Phyrra) October 25, 2014
  8. Deborah October 25, 2014
  9. Rachel R. October 26, 2014
  10. Valesha Gracic (@Valesha) October 27, 2014

Leave a Reply

15 Shares
Stumble
+13
Tweet4
Share2
Pin6
Share