Sample Sunday: Nude ProGenius Omega Treatment Oil

For this week´s Sample Sunday post I have Nude ProGenius Omega Treatment Oil review for you. I received this 5ml sample from my August Birchbox.

Selle nädalseks näidiste pühapäeva (oeh kuidas see üldse Eesti keeles hästi ei kõla 😀 ) postituseks jagan teiega enda muljeid Nude ProGenius Omega näoõlist. Selle 5ml testri sain enda augustikuisest Birchbox´st. 

Nude ProGenius Omega Treatment Oil

Nude ProGenius Omega Treatment Oil contains omegas 3,6,7 and 9 and is promised to transform your skin and reduce the signs of ageing, with quick results. It’s a completely vegan oil and free of parabens, sulphates and phthalates. As well as being packed with omega, it also contains 10 carefully selected plant oils that hydrate and smooth your skin.

Nude ProGenius Omega näoõli sisaldab omega 3, 6, 7 ja 9 ning lubaduste kohaselt peaks see nahka muutma ning vähendama vananemise tundemärke ning tulemused peaksid nähtavad olema ruttu. See õli vegan ning vaba parabeenidest, sulfaatidest ja ftalaatidest. Lisaks omega õlidele sisaldab see toode kümne hoolikalt valitud taime õlisid, mis aitavad nahka siluda ja niisutada.

Nude ProGenius Omega Treatment Oil ingredients

I really liked this sample for several reasons. It came in a good size that lasted 2 weeks. I loved that this sample came in a convenient bottle with a pump – not really something I see very often. The oil itself looked and felt like a typical oil and it smelled like a cooking oil in my opinion. When it comes to using oils for my skin then I am always afraid that maybe my skin will be greasy or oily after using the oil but I did not experience that with this treatment oil.  2-3 drops this oil was just enough for my face and neck. After using this oil my skin felt soft, moisturised and revived. It did not clog my pores nor caused any irritations. Since I used this only for two weeks than I can´t really comment if this oil reduces the signs of ageing.

Overall I liked Nude ProGenius Omega Treatment Oil and I would purchase this in full size too.

Mulle see näidis meeldis ja seda mitmel põhjusel. Kõigepealt oli see tester mõnusa suurusega ning toodet jätkus kahes nädalaks. Samuti oli testri pakend väga kasutajasõbralik – pudelil oli pump. Õli ise nägi välja nagu õli ikka ning selle lõhn meenutas mulle toiduvalmistamiseks kasutatava õli lõhna. Mis puutub õlide kasutamisesse nahahoolduses, siis mu suurim hirm sellega seoses on, et nahk jääb pärast ebameeldivalt õline, ent selle õliga ma seda ei täheldanud. 2-3 tilk õli piisav kogus näole ja kaelale kandmiseks. Pärast õli nahale masseerimist oli mu nahk pehme, niistutatud ning tundus kuidagi värske. Nude ProGenius Omega õli ei ummistanud mu poore ning ei põhjustanud ka ärritust. Mis puutub vananemise tundemärkidesse jms, siis nende vähenemist ma ei märganud selle kahe nädala jooksul, mil ma seda õli kasutasin. 

Kokkuvõttes oli tegu mõnusa tootega ning ostaksin seda ka täissuuruses. 

4 Comments

  1. makeupbylaurag October 5, 2014
  2. honeygirlsworld October 6, 2014
  3. litfromwithin9 October 6, 2014

Leave a Reply

45 Shares
Stumble1
+15
Tweet22
Share15
Pin2
Share