Sample Sunday: N 4 Lumiere d’hiver Super Comb Prep & Protect

Good leave-in treatment is a must if you have try of frizzy hair. In my month of August Birchbox I received N 4 Lumiere d’hiver Super Comb Prep & Protect leave-in treatment in travel size (?) and I have been now using it over a month. This product is promised to strengthen, repair, detangle, tame, nourish and protect hair. It is 100% vegan, gluten-, sulphate- and paraben free.

Hea  juustesse jäetav leave-in palsam on üsna hädavajalik kui ollakse hädas kuivade juustega. Enda augustikuises Birchbox´s sain selle N 4 Lumiere d’hiver Super Comb Prep & Protect leave-in sprei palsami reisisuuruses ning olen seda nüüdseks kasutanud üle kuu aja. Lubaduste kohaselt peaks see toode juukseid tugevdama, parandama, taltsutama, toitma, kaitsma ning muutma nad kergesti kammitavaks. Lisaks on see toode 100% vegan ning gluteeni-, sulfaadi- ja parabeenide vaba.

N 4 Lumiere d'hiver Super Comb Prep & ProtectThis is unfamiliar brand for me and so I wasn´t really expecting much from this product. I´m really not fond of it´s scent. It doesn´t smell bad, but the scent just isn´t my cup of tea. But when it comes to all those promises then I have to say I´m impressed! This spray is just fantastic – it makes my hair so soft and easy to comb. Normally my hair is not frizzy, but sometimes some parts get frizzy and this spray tames that frizziness very well. It doesn´t make my hair greasy or heavy and that´s a huge plus.

Overall I´m really happy that I received this product in my Birchbox, because for my blonde and somewhat damaged hair it works well.

Minu jaoks oli Number 4 puhul tegu tundmatu firmaga ning ega ma sellest tootest eriti palju lootnud. Mis mulle selle toote juures ei meeldi on selle lõhn. See ei ole ebameeldiv või vastik, aga lihtsalt mulle ei meeldi. Ent mis puutub kõigisse nendesse suurepärastesse lubadustesse, mis selle tootega kaasa tulevad, siis pean ütlema, et ma olen positiivselt üllatunud. See pähejäetav sprei palsam on lihtsalt suurepärane! See muudab mu juuksed kergelt kammitavaks ning samas ei muuda juukseid raskeks või rasvaseks. Minu juuksed üldiselt ei ole kuivad ja krässus, ent vahel mingil põhjusel mõned kohad juustes siiski muutuvad selliseks ning N 4 Lumiere d’hiver Super Comb Prep & Protect leave-in sprei palsam saab väga hästi selle jama taltsutamisega hakkama. 

Kokkuvõttes olen väga rõõmus, et minu augustikuises Birchbox´s see sprei palsam oli, ses minu blondidele ja mingil määral kahjustatud juustele mõjub ta hästi. 

15 Comments

 1. Kellina's Thoughts October 26, 2014
 2. litfromwithin9 October 26, 2014
  • Leelo October 27, 2014
 3. Phyrra October 26, 2014
 4. Jamie @ Makeuplifelove October 26, 2014
  • Leelo October 27, 2014
 5. Jess S. (@loveforlacquer) October 26, 2014
 6. glamorable October 26, 2014
  • Leelo October 27, 2014
 7. makeupbylaurag October 27, 2014
  • Leelo October 27, 2014
 8. Betzy October 27, 2014
  • Leelo October 27, 2014
 9. Destany October 27, 2014
 10. Lisa Heath October 28, 2014

Leave a Reply

22 Shares
Pin7
Tweet6
+15
Share4
Reddit