Marc Anthony juuksehooldussari Eestis!

Marc Anthony juuksehooldussariMarc Anthony juuksehooldussari on välja töötatud spetsiaalselt klientide vajadustest lähtuvalt. Just nimelt selleks, et Sina saaksid nautida salongilikku tulemust oma kodus!

Tunnustatud juuksur, stilist, tootearendaja Marc Anthony on hinnatud oma fenomenaalsete oskuste poolest, luues trende ning soenguid staaridele nii televisioonis, filmifestivalidel kui ka punase vaiba üritustel. Marc Anthony juuksehooldussari on välja töötatud spetsiaalselt klientide vajadustest lähtuvalt. Just nimelt selleks, et Sina saaksid nautida salongilikku tulemust oma kodus!

Kõik juuksehooldustooted on arendatud koostöös professionaalsete keemikute, stilistide ja juuksuritega, garanteerimaks, et iga Marc Anthony juuksehooldustoode oleks parimatest parim!

Marc Anthony juuksehooldussarja tooted sisaldavad selliseid eksklusiivseid koostisosi nagu kookos-, makadaamia- ja argaaniaõli ning keratiin. Valikus on juuksehooldustooted kahustele, katkistele, õhukestele, lokkis ja tahumatutele juustele. Marc Anthony juuksehooldussarjas leidub tooteid iga juuksemurele lahendamiseks olgu selleks siis soov saada siidiselt siledaid, ahvatlevalt volüümikaid juukseid või hoopis kaunilt laines lokke.

Tänu Marc Anthony juuksehooldussarja toodetele saad nautida terveid, kohevaid ja siidiselt pehmeid juukseid iga päev.Marc Anthony juuksehooldussari

*Info & pildid Beauty Pro´st

Leave a Reply

9 Shares
Stumble
+11
Tweet6
Share2
Pin
Share