Haul post

Let´s start this haul post with my iHerb haul.

Eelmine nädal oli lihtsalt suurepärane, sest kohale jõudis korraga päris mitu pakki mille olin tellinud. Alustame siis seda ostude postitust iHerb´i tellimusega.

iHerb haul

 • Mane  ´n Tail Herbal Gro shampoo & conditioner are something I have thinking about ordering for months. Why? Well I´ve heard that these two do wonders with fine hair and make them strong, long and voluminous. They did not cost much (4.11$ each) so even if they don´t work, then at least I haven´t spent a lot of money. I have used them 3 times by now and and so far I like them. They smell nice and make my hair clean and I don´t have problems with tangles either. Will they make my hair nice and thick? I´ve no idea yet.
 • Isvara Organic Coffee Sugar Body Polish – I needed a new body scrub and since I love coffee then I decided to try it. It smells like a coffee with sugar and it looks like a coffee with sugar. It makes my skin smooth and moisturised. If you have sensitive skin then it might not be the best product for you because it contains grounded coffee and sugar that maybe be harsh on more sensitive skin.
 • Attitude Little Ones Bubble Bath & Shampoo samples for my little mr.R. These are from iHerb trials category. Both of them are fragrance free. Bubble bath created many bubbles, too bad this sample was enough for only 1 bath 🙁 The shampoo sample lasted 3 washes and seemed really nice. Would I buy these in full size? Actually I would.
 • gift with order – an eraser. Usually iHerb adds a little gift to every order and so this time I recieved this pink eraser 🙂
 • Mane ´n Tail Herbal Gro šampoon ja palsam on midagi, mis on mu iHerb´i soovide nimekirjas tükk aega oma aega oodanud ja kuna mul hakkasid lõpuks kõik ülejäänud šampoonid-palsamid otsa saama, siis saigi need kaks ära tellitud. Olen lugenud palju kiitvaid kommentaare nende kohta, kus väidetakse, et need tõesti töötavad nii nagu lubatud – juuksed kasvavad kiiremini ja on paksemad. Kuna nende hind ei olnud eriti kallis (4.11$ pudeli kohta), siis isegi kui nendest mu juustele mingit tolku pole, siis vähemalt ei ole mul kulutatud rahast kahju. Nüüdseks olen neid kolm korda ka kasutada jõudnud ning esmamuljed on ok. Juuksed on puhtad ning pusasid ei esine. Kas nad ka midagi muud head mu juustele teevad seda kahjuks kolme kasutuskorra järel hinnata ei saa 😀
 • Isvara Organics Coffee Sugar kehakoorija – kuna mul oli niikuinii uut kehakoorijat vaja siis huvipärast tellisingi selle, minu jaoks tundmatu firma toote. See lõhnab nagu kohvipuru suhkruga ning näeb välja nagu kohvipuru suhkruga. Nahk on pärast selle koorija kasutamist mõnusalt pehme ja ei kisu kuskilt. Väga tundliku naha korral soovitan siiski ettevaatlik olla selle kasutamisega kuna kohvipuru ja suhkur võivad õrna nahka kriipida.
 • Attitude Little Ones vannivaht ja šampoon väikesele mr.R´le. Need kaks näidist on pärit iHerb´i näidiste kategooriast. Mõlemad on lõhnatud. Vannivaht vahutas mõnusalt ja kahju vaid, et näidisest vaid üheks vanniks piisas 🙁 Šampoon saime 3 korda kasutada ja tundus igati hea olevat. Kas ma ostaks need ka täissuuruses? Jah ostaks küll.
 • tellimusega tuli kingituseks kaasa seekord roosa kustutuskumm.

haul postFrom Feelunique.com I ordered Urban Decay Chill Makeup Setting Spray and New CID Cosmetics I-Finish Translucent Loose Powder. I have used both of these a couple of times and they are good.

Feeluniqe.com lehelt tellisin Urban Decay Chill meigikinnitus sprei ning New CID Cosmetics I-Finish läbipaistva puudri. Olen mõlemat toodet mõned korrad kasutada jõudnud ning muljed on head.

W7 eyeshdaow palettesMore  eyeshadow palettes. On my birthday I stumbled on a offer on Groupon  and so I ordered these two eyeshadow palettes. I have  swatched both of them (posts coming in next two weeks) and used them and I´m actually impressed – there is no fallout during application and they when applied over primer stay all day.

Ja veel lauvärvi palette nagu mul neid veel vähe oleks. Enda sünnipäeval komistasin sellisel leheküljel nagu Groupon otsa W7 lauvärvipalettide pakkumisele ja nii ma nad endale siis tellisin. Mõlemad paletid on mul swatchitud (postitused tulevad järgmise kahe nädala jooksul) ja olen neid ka kasutanud ning seni olen nendega igatahes rahul, sest värvide pealekandmisel midagi silma alla ei pudene ning püsivad nad samuti hästi. 

haul post

And some non beauty products too. From Fiorelli outlet store I purchased Fiorelli Courtney handbag and from Sportsdirect I purchased Karrimor running top. It is really comfy and fits well.

So these where my latest purchases. What have you bought lately?

Ning kaks uut mitte ilutoodet ka. Fiorelli outlet poest ostsin Fiorelli Courtney käekoti ning Sportsdirecti poest Karrimori pikkadevarrukatega jooksutopi, mille olen super rahul kuna see on mugav ja istub ja istub seljas hästi.

Need olid siis minu viimase aja ostud. Mida huvitavat teie ostnud olete? 

11 Comments

 1. jshallow01 October 10, 2014
 2. Christy Maurer October 10, 2014
 3. Michele October 10, 2014
 4. Uplifting Families October 11, 2014
 5. Elizabeth Obih-Frank October 11, 2014
 6. Rebecca Swenor October 11, 2014
 7. Stephanie Pass October 11, 2014
 8. katrinagehman October 11, 2014
 9. Touristmeetstraveler October 11, 2014
 10. Haldy October 12, 2014

Leave a Reply

35 Shares
Tweet15
Share11
+18
Pin1
Reddit