Avon On-Duty Roll-On Deodorant 48h Invisible Protection

I haven´t done any Avon product reviews for a while and so today I have on for you. I ordered this Avon On-Duty Roll-On Deodorant 48h Invisible Protection back in May, but I started using it a couple of months ago. I have used one Avon deodorant before (review here) that I wasn´t very fond of then I didn´t really know what to expect from this one. It is promised to protect 48hours with its Dry Pore technology and not to leave visible residue on skin or clothes.

Ma ei ole tükk aega enam ühteski Avon´i tootest postitust teinud ja seega täna on mul teile vahelduseks Avon On-Duty higistamisvastase rulldeodorandi arvustus. Tellisin ma selle endale mais, ent kasutama hakkasin alles mõned kuud tagasi. Olen varasemalt kasutanud ühte Avoni deodoranti ning kuna too ei kuulunud mu lemmikute hulka, siis ma polnud kindel kas seegi üldse hea on. Lubaduste kohaselt peaks Avoni On-Duty rulldeodorant kaitsma soovimatute lõhnade eest 48 tundi tänu Dry Pore tehnoloogiale ning mitte jätma jälgi nahale või riietele.

Avon On-Duty Roll-On Deodorant 48h Invisible ProtectionAvon On-Duty Roll-On Deodorant 48h Invisible Protection comes in a 50ml plastic roll on bottle. It has very strong scent that reminds me more of a product ment for men and to be honest I´m not really fond of the scent. When applied on skin it feels very wet and it will take long time to get completely dry. When it comes to the promise not to leave marks then I do agree that it doesn´t leave marks on skin, but when you get dressed before this stuff has dried on your skin then there will be white marks on your clothes! If you let the deodorant dry then there will be no white marks 🙂 What I like about this roll-on is that it really protect me from unpleasant perspiration odor at least 24 hours.

Overall I´m not fond of this product because I don´t like its scent and it takes too long to dry.

Avon  On-Duty higistamisvastane rulldeodorant on 50ml rullikuga plastikpudelis. Sellel on üsna tugev lõhn, mis meenutas mulle rohkem mingit meestele mõeldud toodet. Nahale kandes tundus ta selline üsna vedel ning selle kuivamine võttis meeletult kaua aega. Mis puutub lubadusse mitte nahale või riietele jälgi jätta, siis tõesti nahal seda näha pole pärast kuivamist. Riietele kuivanuna ta jälgi ei jäta, ent kui panna riidesse enne kui deodorant on kuivada on jõudnud, siis valged märgid riietel on kahjuks garanteeritud. Lõpetuseks veel midagi positiivset: mulle meeldis, et see deodant hoidis ebameeldiva higilõhna eemal 24tundi. Kas ta ka 48 tunniga hakkama saaks seda ma kahjuks ei tea. 

Kokkuvõttes olen aga selle deodorandis pettunud kuna mulle ei meeldinud selle lõhn ning selle nahal kuivamine võtab lihtsalt liiga palju aega.

Leave a Reply

14 Shares
Pin5
Tweet4
+13
Share2
Reddit