Aubrey Organics Rosa Mosqueta shampoo & conditioner

For the last month I have been using Aubrey Organics Rosa Mosqueta Vibrant Hydration shampoo and conditioner and today you can read my opinion about these two. I ordered these from iHerb´s trials section where 118ml bottle cost 1$ each. Aubrey Organics products contain natural ingredients and they are free of sulfates, parabens, gluten, phthalates. Also they are not tested on animals.

Viimased kuu aega olen ma kasutanud Aubrey Organics´i Rosa Mosqueta niisutavat šampooni ja palsamit ning täna jagangi teiega enda muljeid seoses nendega. Tellisin ma need kaks 118ml suurust toodet iHerb.com näidiste ehk siis trials kategooriast, kus nende hinnaks oli 1$/tk. Aubrey Organics´i tooted sisaldavad looduslikke koostisosi ning nad on vabad sulfaatidest, parabeenidest, gluteenist ja ftalaatidest. Samuti ei ole nende tooteid testitud loomadel.

aubrey organics rosa mosqueta

Aubrey Organics Rosa Mosqueta Vibrant Hydration shampoo is promised to lock down color and shine. It is nutrient-rich and it gently removes impurities to protect color and retain hair´s moisture content. Rosa Mosqueta conditioner is described as vitamin-packed conditioner that fortifies and rehydrates hair fibre to leave hair soft, healthy and revitalized. Both of these products have fresh apple scent and they are ideal for color-treated hair.

My opinion about Aubrey Organics Rosa Mosqueta shampoo & conditioner

Both of these comes in a plastic bottle with a disc top cap. Aubrey Organics Rosa Mosqueta shampoo has really good scent, but to me it reminds more of a candy scent then fresh apple.  The shampoo is on a runnier side, but it lathers pretty well and it is easy to rinse out. The conditioner is white, thick and creamy and has mild apple-like scent. What I don´t like about this shampoo is that it makes my hair felt like straw, but luckily the conditioner made my hair soft again. After shampooing and conditioning my hair feels soft and shiny and easily manageable.

When I used these two products for the first time then I got unpleasant surprise because just 12hours after washing my hair my roots looked greasy and it seemed like I hadn´t washed my hair at all. Luckily after second use everything was back to normal and I had to wash my hair every second day as always.

Overall I liked using these two together, but I wouldn´t purchase them again.

You can order Aubrey Organics products directly from Aubrey Organics website or iHerb.com. If you haven´t ordered from iHerb.com before then use code ROH837 to save up to 10$ from your very first order.

iHerb discount code

Aubrey Organics Rosa Mosqueta niisutav šampoon peaks lubaduste kohaselt säilitama juuste värvi ning läike. Šampoon on toitainete rikas ning eemaldab mustuse juustest õrnalt samas kaitstes nende värvi ja niiskustasakaalu. Rosa Mosqueta palsam on vitamiinirikas ning aitab juukseid tugevdada ja niisutada, jättes juuksed pehmeks, elujõuliseks ja terveks. Mõllemal tootel on värske õuna lõhn ning nad on sobilikud värvitud juustele.

Minu arvamus Aubrey Organics Rosa Mosqueta niisutavast šampoonist ja palsamist

Mõlemad tooted tulevad plastikpudelis, millel on allavajutatav kork. Šampoonil on hästi hea lõhn, ent mulle meenutab see aroom pigem kommi kui õuna. Šampoon on üsna vedel, ent märgadesse juustesse kandes vahutab ta üsna hästi ning ka tema välja loputamine ei ole raske. Palsam on valget värvi, paksu kreemi taoline. Palsami lõhn on tagasihoidlikum ja meenutab rohkem õuna lõhna. Mis mulle Rosa Mosqueta šampooni juures ei meeldi on see, et see muudab mu juuksed ebameeldivalt takutaoliseks. Õnneks aga palsam lahendab selle probleemi ning mu juuksed on taas pehmed ja kammitavad. Pärast Rosa Mosqueta šampooni ja palsami kasutamist on mu juuksed pehmed, läikivad ning kergesti käsitsetavad.

Kui ma esimest korda neid kahte toodet kasutasin siis umbes 12 tundi pärast peapesu nägid mu juuksejuured rasvased ja mustad välja ning tundus nagu ma ei olekski pead pesnud. Õnneks järgmistel kasutuskordadel ma seda ei täheldanud ning pead pidin pesema ülepäeva nagu alati.

Kokkuvõttes mulle meeldis Aubrey Organicsi Rosa Mosqueta šampooni ja palsamit kasutada, ent samas mingit wow elamust need ei tekitanud ja uuesti neid ostaks.

Aubrey Organics´i tooteid saab tellida Eestis nt Gaia Looduskosmeetika e-poest või siis USA netipoest iHerb.com. Kui sa varem ei ole iHerb´st tellinud, siis kasuta koodi ROH837 ning säästa oma esimeselt tellimuselt kuni 10$.

Leave a Reply

162 Shares
Stumble59
+147
Tweet35
Share11
Pin10