Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair mask

I haven´t shared any beauty product reviews with you this week and so here is one now. My today´s post is about Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair mask, which is promised to rebuild hair in 1 minute with omega oil. I purchased it a couple of months ago and I finished it last night.

Sel nädalal ei ole ma veel ühtegi ilutoote arvustust jõudnud teha ning täna parandame selle vea Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair juuksemaskiga, mis peaks lubaduste kohaselt parandama juukserakud ning seda vaid 1 minutiga. Ostsin selle endale mõned kuud tagasi ning eile õhtul sai see mask otsa.

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair mask

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair mask Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair mask ingredients

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair hair mask is white, thick and creamy treatment that comes in a 200ml jar with a screw lid. It has quite typical drugstore hair mask scent which is ok, but nothing special. It is easy to apply it to my hair and I haven´t had any problems rinsing it out either. What I like about this hair mask is that it actually do work in 1 minute even though I usually keep it on longer. After using this hair mask my hair is so smooth, soft, shiny and easily managable. Also I have no problems with tangles in my hair and it doesn´t weigh my hair down.

Does it rebuild hair? Well I really don´t know how to measure that, but when it comes to split ends then when I visited hairdresser a month ago then she was surprised that I really did not have many split ends and that’s great.

Overall this is good hair mask that works well for my blonde hair and so I would purchase it in the future too.

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair juuksemask on valget värvi, mõnusalt kreemjas ja saadaval 200ml keeratava kaanega topsis. Juuksemaski lõhn midagi erilist ei olnud ning meenutas mulle tüüpilist suvalises toidupoes müüdava maski lõhna. Selle juustesse kandmine ning hiljem välja loputamine olid lihtsad. Mis mulle selle juuksemaski juures meeldib, on see, et see tõesti töötab ja seda vaid 1 minutiga (kuigi tavaliselt hoian ma juuksemaski siiski kauem peas). Pärast Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair maski kasutamist on mu juuksed pehmed, siledad, läikivad ja kergesti kammitavad. See juuksemask ei muuda mu juukseid raskeks ning ka päeva jooksul ei teki juustesse pusasid.

Kas see mask parandab juukserakud? Ma tõesti ei kujuta ette kuidas ma küll seda hindama peaks. Mis aga puutub katkistesse juukseotstesse, siis nendega mul viimati kuu aega tagasi juuksuris käies probleeme polnud ehk siis juuksur ütles, et juukseotsad on enamvähem terved.

Kokkuvõttes on tegu hea juuksemaskiga, mis minu blondidele värvitud juustele sobib. Seda juuksemaski ostaksin ka tulevikus.

14 Comments

 1. daydreamingbeauty September 17, 2014
 2. neversaydiebeauty September 17, 2014
 3. spontaneouschick September 17, 2014
 4. inmyprime50 September 17, 2014
 5. Ange (@angejim0531) September 18, 2014
 6. litfromwithin9 September 18, 2014
 7. Brooke (@blushingnoir) September 18, 2014
 8. justina September 18, 2014
 9. honeygirlsworld September 18, 2014
 10. fabulouskath September 18, 2014
 11. Miranda September 18, 2014
 12. Sheila September 18, 2014
 13. Lisa Heath September 18, 2014
 14. Ashley September 19, 2014

Leave a Reply

74 Shares
+133
Pin27
Tweet6
Share5
Stumble3