Nails inc St James Square

Today I have Nails inc St James Square to show you. This is really pretty light blue creme that is perfect shade for spring & summer and for winter themed manicures.

Täna näitan teile Nails inc küünelakki toonis St James Square. Tegu on kena helesinise lakiga, mis on eriti sobilik kevad-suviseks perioodiks ja talve ning lumeteemalisteks maniküürideks.

Nails inc St James Square

On my nails you can see two coats of St James Square applied over a coat of OPI Nail Envy. This time I did not use any topcoat.

Minu küüntel näete kahte kihti Nails inc lakki toonis St James Square. Aluslakina kasutasin OPI Nail Envy´t ning pealislakki seekord küüntele ei kandnud.

Nails inc St James Square

St James Square is a really good nail polish. I like it´s bright shade, but not in-your-face-bright. It looked almost opaque in just one coat, but I usually prefer two coats. I wore it on my nails for 2 days and I did not notice any tipwear or chipping.

Nails inc küünelakiga toonis St James Square olen ma seni väga rahul. Mulle meeldib, et see jääb küüntel erk, aga samas mitte karjuvalt erk. St James Square jäi küüntle enamvähem kena ja läbipaistmatu juba vaid ühe lakikihiga, ent mina eelistan tavaliselt täiesti ühtlase tulemuse jaoks kahte laki kihti. Minu küüntel oli see lakk kaks päeva ning selle aja jooksul ei hakanud küüntelt laki tükikesi pudenema. Samuti ei olnud küüneotstel näha laki kulumise jälgi.

Nails inc St James Square

Leave a Reply

55 Shares
Stumble
+122
Tweet18
Share14
Pin1
Share