Dermacol Volume Mania mascara

I have  always been looking for a mascara that would give me long and voluminous lashes. I´ve tried many mascaras, but I still haven´t found the very best of them. In August I ordered this Dermacol Volume Mania mascara from Estonian online store mylook.ee and so I have been  using it about a month and a half now. It comes in a pink tube, it has a big mascara wand, but does it add any length or volume to my lashes? Read on to find out.

Minu eesmärk on leida ripsetušš, mis muudaks mu ripsmed pikaks ja tihedaks. Olen jõudnud läbi katsetada päris palju ripsmekaid aga seda kõige kõige kõige paremat ei ole veel leidnud. Augustis tellisin endale mylook.ee e-poest huvipärast Dermacol Volume Mania ripsmeuši (hetkel täpselt seda ma sealt enam ei leidnud) ning olen seda nüüdseks kasutanud peaaegu poolteist kuud. See ripemaks on roosas pakendis, suureharjaga… aga kas ta mu ripsmeid pikemaks ja tihedamaks ka suudab muuta? Loe edasi ja saad teada.

Dermacol Volume Mania mascara

This mascara is described as: “an elegant mascara that creates previously unheard of volume with its ergonomic brush that precisely covers each lash in black all way to the corners of your eyes. It perfectly adheres to your lashes and its long-lasting texture is enriched with natural waxes that nourish your eyelashes and protect them from breaking. Lashes look smooth & shiny and  don´t stick together. Deep black pigments add a bold color to your lashes without sticking or flaking.”

Dermacoli lehel kirjeldatakse seda ripsmekat järgmiselt: Elegantne ripsmetušš, mis tänu ergonoomilisele harjale annab ripsmtele ennekuulmatu volüümi. Hari katab kõik ripsmed täpselt musta tušiga. Tušš kinnitub ripsmetele perfektselt ning selle kauapüsiv naturaalsete vahadega rikastatud tekstuur toidab ripsmeid ning kaitseb neid murdumise eest. Ripsmed näevad välja siledad ja läikivad ning ei kleepu kokku. Sügavmusta värvi pigmendid lisavad ripsmetele värvi, mis samas ei pudene silma alla. 

Dermacol Volume Mania mascara Dermacol Volume Mania mascara

As you can see Dermacol Volume Mania mascara actually works pretty well when it comes to color, length and volume. I like that I can achieve good results with just one coat of mascara and it will really stay on my lashes all day without flaking. At first the mascara wand seemed huge, but it works well and really helps to cover all lashes easily. It will take a bit time for the mascara to dry on the lashes (so don´t blink or sneeze :P) but once it´s dry then it isn´t really going anywhere. Depending on the weather it may smear a little and that is a downside for me. When it comes to removing this mascara then it is easy and it comes off pretty well.

Overall I´m very impressed with this mascara and I think it lives up to its promises. Would I buy/order it again? Yes!

Nagu piltidelt näete siis Dermacol Volume Mania ripsmetušš teeb päris hästi oma tööd. Minu ripsmetele lisab ta mõnusalt pikkust, tihedust ja värvi ja seda vaid ühe ripsmetušikihiga. Esimestel kasutuskordadel tundus mulle Dermacoli ripsmeka hari jube suur, ent oma töö teeb ta ära hästi kattes kõik ripsmed kenasti tušiga. Tuši peale kandmisel läheb veidi aega enne kui see ripsmetel kuivab (nii et väga silmi pilgutada ja aevastada ei ole soovitav 😀 ) aga kui see kuivanud on, siis püsivusega probleeme pole. Minu ripsmetel püsib see tušš hästi ning päeva lõpuks ei hakka silma alla pudenema musti ripsmetuši tükikesi. Olenevalt ilmast võib vahel siiski vahel veidi määrimist esineda kuna tegu ei ole veekindla ripsmetušiga. Seni pole mul esinenud probleeme ka Dermacol Volume Mania ripsmetuši eemaldamisega ning see ei ole ärritanud mu silmi. 

Kokkuvõttes olen selle ripsmetušiga rahul ning minu arvates vastab see välja reklaamitule üsna hästi. Kas ma ostaks seda veel? Jah!

applying mascara

23 Comments

 1. Erika September 30, 2014
  • Leelo September 30, 2014
 2. neversaydiebeauty September 30, 2014
  • Leelo September 30, 2014
 3. Phyrra September 30, 2014
 4. Norah Salazar September 30, 2014
 5. Carleen September 30, 2014
 6. Cindy (Prime Beauty) September 30, 2014
 7. Miranda September 30, 2014
 8. spontaneouschick October 1, 2014
 9. glamorable October 1, 2014
 10. Ange (@angejim0531) October 1, 2014
 11. geniabeme October 1, 2014
 12. justina October 1, 2014
 13. fabulouskath October 1, 2014
  • Leelo October 1, 2014
 14. Betzy Carmona October 1, 2014
 15. honeygirlsworld October 1, 2014
 16. makeupbylaurag October 1, 2014
 17. Sheila October 1, 2014
 18. litfromwithin9 October 2, 2014

Leave a Reply

160 Shares
Stumble52
+157
Tweet16
Share9
Pin26
Share