Teazy teeb elu easy´ks

This Monday I finished my Teazy 14 day Teatox detox program (see my previous posts HERE and HERE). The daytime detox tea smelled nice and tasted good. I drank this tea instead of my regular morning coffee. When first week I didn´t notice it give me much energy then the second week I really felt that it gave me energy and I felt good. The bedtime tea also tasted great, but I wasn´t very fond of its scent. This tea didn´t make me sleepy and I didn´t notice my dreams get better (to be honest I can´t even remember when I saw dreams 😀 ). Overall I enjoyed drinking these teas. I didn´t lose any weight during these two weeks (luckily that´s not a problem for me), but I was feeling great during these two weeks. I felt lighter and more energetic. My appetite was smaller, but I´m not sure if it was thanks to these teas or hot weather. And I liked that I had no cravings for sweets 🙂 I was afraid that maybe these teas would cause me stomach-flu like complaints, but luckily they didn´t.

Would I suggest these teazy teas? Yes! I think they are great natural detox teas and what is important for me they actually taste good.

teazy teatox

Untitled

Sel esmaspäeval lõppes minu kahenädalane Teazy Teatox teede joomine. Olen nüüd kokkuvõtte postitusega küll veidi hiljaks jäänud, aga parem hilja kui mitte kunagi  🙂 Neile, kes pole mu kahte eelnevalt postitust Teazy teede teemal näinud ja hetkel üldse aru ei saa, millest ma räägin, siis Teazy teed on tehtud looduslikest ja puhastest koostisosadest ning mõeldud kõigile neile, kes peavad lugu enda tervisest. Samuti peaks lubaduste kohaselt Teazy teed puhastama organismi ning tänu sellele aitama kaasa kaalu langetamisele. Minul oli võimalus proovida 14 Day Teatox komplekti, mis koosnes hommiku- ja õhtuteest ning lisaks veel sain kaasa armsa maasikakujulise silikoonist teesõela. 

14 Day Teatox Daytime Detox hommikutee tuleb metallist karbis ning tegu on teepuruga. Teepurul oli imehea lõhn ning isegi välja nägi see puru kena 🙂 Tee maitse oli hea. Hommikteega asendasin kaheks nädalaks enda tavapärase hommikukohvi. Kui esimesel nädalal ei tundunud hommikutee kõige parem kohvi asendus, kuna pool päeva olin veel üsna uimane ja unine, siis teisel nädalal oli enesetunne peale tee joomist hea ning energiat jagus kogu päevaks. 

14 day Teatox Daytime Cleanse tea

Õhtutee karbis oli 7 teekotikest. Esimene asi, mis mulle nende teekottide juures silma jäi oli see, et need olid teistsugused. Kui tavaliselt on teekotid sellisest paberi taolisest materjalist, siis need oli pigem tiheda võrgu moodi riidest ning servad olid kokku õmmeldud. Nagu ma olen juba eelnevatest postitustes maininud, siis selle tee lõhn mulle eriti ei meeldinud ning mul oli hirm, et võibolla ei ole ka selle maitse päris mulle meeltmööda. Õnneks oli selle tee maitse väga meeldiv ning selle joomine õhtuti oli nauding. Mulle oleks küll rohkem meeldinud kui ka õhtuteed oleks pidanud jooma igal õhtul, sest esiteks oli see tõesti maitsev ning teiseks oli vahepeal keeruline meeles pidada, et kas nüüd on tee joomise õhtu või mitte. Uniseks see mind ei muutnud ning samuti ei pannud ma tähele, et mu unenäod oleksid muutunud (kui aus olla pole ma vist viimase kuu jooksul enam üldse und näinud – vähemalt hommikul küll ei meenu, et oleks 😀 ).

14 day Teatox Bedtime Cleanse tea

Kokkuvõttes oli 14 päevase Teazy Teatox teejoomine meeldiv kogemus. Teed maitsesid hästi ning enesetunne oli hea ja kerge. Magusaisu ei kimbutanud ja ega söögiisu ka eriti ei olnud, aga samas on olnud kogu aeg kuumad ilmad ja söögiisu vähesus võib vabalt ka selle põhjus olla. Kui mõned teed, mis peaks aitama organismi puhastada ja kaalulangetada, võivad põhjustada sellist tunnet nagu oleksite kõhugripi ohvriks langenud, siis selle teega ma seda ei kogenud. Kaalulangust ma küll ei märganud (ja seda ei näidanud ka kaal), kuid see pole minu jaoks õnneks probleem 🙂 Teazy teedest saate rohkem lugeda teazy lehelt ning sealt saate neid ka mugavalt tellida. 

nautimas Teazy teed

12 Comments

 1. glamorable August 2, 2014
  • Leelo August 2, 2014
 2. Lisa Heath August 2, 2014
  • Leelo August 2, 2014
 3. makeupbylaurag August 2, 2014
  • Leelo August 2, 2014
 4. Brooke (@blushingnoir) August 2, 2014
 5. litfromwithin9 August 3, 2014
 6. Betzy Carmona August 3, 2014
 7. citizensofbeauty August 4, 2014

Leave a Reply

36 Shares
+117
Tweet10
Share9
Reddit
Share