Avon Senses Mystique shower creme

 Who wouldn´t love a shower product that feels nice and creamy and leaves skin moisturised? I love this kind of products and today I have Avon Senses Mystique shower creme review for you. 

Kellele ei meeldiks dušiall kasutamiseks tooted, mis on mõnusalt kreemjad ning jätavad naha niisutatuks? Minu igatahes sellised nahahooldustooted meeldivad ning täna ongi mul teile arvustus ühest sellisest dušikreemist. Avon Senses Mystique dušikreem saadeti mulle katsetamiseks Avon´st (aitäh Avon! 😉 ) ning minu jaoks on see esimene selle laadne Avon´i toode.

Avon Senses Mystique dušikreem

Untitled

Avon Senses Mystique shower creme comes in a clear 250ml plastic bottle with a flip cap. I´m not really liking this particular cap, because it is bit inconvenient to open with wet hands. The shower creme itself is light pink and has nice rose-like fragrance. This scent stays on my skin for a while. I personally liked this fragrance, but for some it might be a bit too overwhelming. I lathers nicely and leaves my skin smooth and moisturised. I really like that I don´t have to use any extra body lotions or creams after using it, becuse my skin doesn´t feel dry. I prefer using it in that way that I wet my skin and then apply Avon Senses Mystique shower creme on my skin using EcoTools Sustainable Body Buff and then rinse my skin.

Overall I´m really liking Avon Senses Mystique shower cremes and I`ll probably try some more products from this range.

Avon Senses Mystique dušikreem on huvitava kujuga läbipaistvas plastipudelis. Selle korki on märgade kätega veidi raske avada. Dušikreem ise on heleroosa värvusega ning sellel on meeldiv roosilõhn meenutav aroom, mis jääb natukeseks nahale püsima. Mulle isiklikult see lõhn meeldib, ent mõnele võib see natuke liiga palju olla. Dušikreem vahutab märjal nahal hästi ning pärast pesu jääb nahk mõnusalt pehme ja niisutatud. Mulle meeldib, et ma ei pea pärast Avon Senses Mystique  dušikreemi kasutamist nahale kandma kehakreeme-losjoone, sest nahk ei ole ebameeldivalt kuiv ja kiskuv. Mina eelistan seda dušikreemi kasutada nii, et niisutan enda naha ning siis kannan dušikreemi EcoTools´i pesusvammi abil nahale ning siis loputan.

Kokkuvõttes Avon Senses Mystique dušikreem meeldib mulle väga ning tulevikus proovin kindlasti ära ka teised tootest sellest sarjast.

Rohkem infot Avon´i toodete kohta leiad www.avon.ee lehelt. Kui sul oma Avon´i müügiesindajat, kelle kaudu tooteid osta, ei ole siis selle lehe kaudu saad endale soovi korral ka konsultandi.

13 Comments

 1. Jess Scull August 7, 2014
  • Leelo August 7, 2014
 2. Jamie August 7, 2014
  • Leelo August 7, 2014
 3. Phyrra Nyx August 7, 2014
  • Leelo August 7, 2014
 4. The Dalai Lama's Nails August 7, 2014
 5. PolishGalore August 8, 2014
 6. Casey @ Beauty 101 August 8, 2014
 7. fabulouskath August 8, 2014
 8. Taneja's Bride August 8, 2014
 9. Kristyn August 8, 2014

Leave a Reply

16 Shares
Share7
Tweet6
Pin3
Reddit
Share