I like sewing …

When I was about 15-16 years old then I absolutely loved sewing. But last 5-6 years I haven´t swen  much any more. Probably because I don´t have sewing machine and so if I want to make something then I´ll have to go to my mom´s and use her machine. Her machine basically actually belongs to antiques since it is 36 years old Tsaika, but it works very well and so my mom hasn´t seen no point of getting a new one.

I had finish couple of “projects” and so yesterday I finally took some time to finally finish them. Firstly I had to alter some pillowcases, which are just way to huge for our pillows. I usually don´t purchase bedding sets that contain pillowcases that are too big, but this time I made an exception because I just loved this bedding set´s design. Secondly I finally finished altering one of my skirt´s. I started with this like three years ago, but couldn´t finish it then and so yesterday I did it 🙂 (hopefully you´ll see the result on my blog next week :))

Ma armastasin õmblemist kui ma olin 15-16 aastane, ent viimasel 5-6 aasta jooksul pole ma eriti midagi enam õmmelnud (kui mingid pisiparandustööd välja arvata). Põhiliselt on selles kindlasti süüdi see, et endale ma õmblusmasinat ostnud ei ole, sest pole ju mõtet nagu osta, kui seda vaid kord-kaks aastas kasutada. Ja nii ma peangi siis enda ema juurde minema, kui midagi vaja õmmelda on. Tema 36 aasta vanune Tsaika muidugi kuulub rohkem vist nüüdseks küll antiigi alla, ent samas kuna masin töötab endiselt väga hästi, siis pole mu ema näinud ka mõtet uut masinat osta.

Igatahes ootasin mul mõned “projektid” lõpetamist ja eile siis sain laiskusest võitu ning lõpuks sain need valmis. Kõigepealt oli mul vaja mõned padjapüürid  väiksemaks õmmelda, kuna meie patjadele olid need lihtsalt liiga suured. Ma küll ei osta üldiselt voodipesukomplekte, milles olevad padjapüürid ei vasta meil kasutuses olevate patjade mõõtudele, ent seekord tegin erandi kuna mulle väga meeldis konkreetse komplekti disain ning padjapüüri väiksemaks õmblemine ei ole eriline raketiteadus. Lisaks pidin veel ära lõpetama ühe seeliku lühemaks tegemise, millega alustasin 3 aastat tagasi (häbi mulle :P) ja eile siis sain selle lõpuks valmis  ja loodetavasti näete tulemust järgmisel nädalal ka siin blogis:)

DSC_0049 sewing sewing sewing õmblusmasin tsaika

2 Comments

  1. Uplifting Families July 28, 2014
    • Leelo July 29, 2014

Leave a Reply

37 Shares
Share20
+19
Tweet6
Pin2
Reddit