Sample Sunday: Dermosil body lotion, facial wash & sunscreen spf15

dermosilHi! I hope you all are enjoying amazing Sunday. Today I have Sample Sunday post for you and this time I share my thoughts about three Dermosil products: Facial Wash, Sun Protection Lotion  SPF15 and Dermosil Summer Body Lotion. These samples usually come with Dermoshop magazine and so it is a good way to try out their new products.

Hei! Tänasesse udusesse ja pilvisesse pühapäeva teile järjekordne pühapäevane näidiste postitus. Seekord jagana teiega enda muljeid kolmest Dermosil´i tootest: näopesust, Classic päikesekatsekreemist SPF15 ja Summer ihupiimast. Neid testreid saab kaasa Dermoshop´i ajakirjaga, mida saadetakse aegajalt nende toodete tellijatele. 

Dermosil Facial Washnäopesu vahendi koostis

From Dermoshop.com: Facial Wash contains mild tensides that lather easily and cleanse skin gently and thoroughly. The product also contains glycerine and is recommended for cleansing normaland oily skin.

My opinion: Dermosil Facial Wash is light pink and it has mild almost fragrance. This face wash´s consistency reminds me of some kind of watery shampoo or shower gel for some reason. When applied to wet skin it lathers really well. I liked that it did not make my normal to dry skin unpleasantly dry, but it did make it nicely clean. With this facial wash a little goes a long way and so I was able to use this small sample for 6 times. Overall this seemed like a nice good facial wash, but I´m not sure I would purchase it in full size, because I do like Dermosil Cleansing Mousses more.

Dermoshop´i lehel kirjutatakse sellest tootest nii: Näopesu sisaldab pehmetoimelisi tensiide, mis vahutavad ja puhastavad naha hoolikalt ja õrnalt. Toode sisaldab ka glütseriini ja seda on soovitatav kasutada normaalse ja rasuse naha puhastamiseks.

Minu arvamus: Dermosil näopesu vahend on heleroosa värvusega ja õrna lõhnaga. See näopesu vahend meenutab mulle mingisugust vedelamapoolset šampooni või dušigeeli. Kui ma selle niiskele nahale kandsin, siis läks see väga hästi vahtu ning nägu sai kenasti puhtaks. Mulle meeldis, et see ei muutnud isegi minu normaalset-kuiva nahka ebameeldivalt kuivaks. Selle toote puhul soovitan kindlasti jälgida põhimõtet vähem on rohkem, sest vaid tillukesest kogusest jätkub, et nägu puhtaks saada ning Dermosil näopesu testrist jätkus mul kuueks kasutuskorraks. Kokkuvõttes tundus see toode mulle ok, ent täissuuruses ma teda siiski ei ostaks, kuna Dermoshop´i näopesuvahud meeldivad mulle rohkem. 

Dermosil Sun Protection Lotion SPF 15

Dermosil Sun Protection Lotion SPF 15 ingredientsFrom Dermoshop website: Dermosil Classic Sun Protection Lotion SPF 15 protects and moisturises skin. Sun Protection Lotion SPF 15 gives medium protection from the sun’s UVA and UVB rays. The lotion is meant to be used all over the body. Apply a generous amount of Sun Protection Lotion to clean skin early enough before going out in the sun and while staying in the sun. Waterproof and unscented Sun Protection Lotion also has skin care properties. In addition to sun protection components the product contains effectively moisturising and conditioning active ingredients like glycerine, aloe vera and vitamin E. 

My opinion: Just as promised this sunscreen is unscented and I like it. It looked and felt like a typical sunscreen. When applied on skin it absorbed pretty quickly and my skin wasn´t unpleasantly sticky or greasy. I really did not like that this sun protection lotion left white residue on my skin. This sunscreen is great for body, but for my face it was too heavy (it is not really meant for face, but I just had to try :P). Overall it was a nice sunscreen and I didn´t get burnt when I used it, but there wasn´t no wow effect.

Dermoshopi lehel kirjutatakse sellest tootest nii: Dermosili Classic Päikesekaitsekreem SPF 15 kaitseb ja niisutab nahka. See annab keskmise kaitse päikese UVA- ja UVB-kiirguse eest. Kreem on mõeldud kogu kehale.Päikesekaitsekreemi kantakse puhtale nahale rikkalikult ja piisavalt varakult enne päikese kätte minekut ning päikese käes viibimise ajal. Veekindlal ja lõhnastamata Päikesekaitsekreemil on ka nahka hooldavad omadused. Lisaks päikesekaitseainetele on tootes aktiivseteks toimeaineteks nahka tõhusalt niisutavad ja hooldavad koostisosad nagu glütseriin, aloe vera ja E-vitamiin.

Minu arvamus: Just nagu lubatud on see päevituskreem lõhnatu. Üldiselt nägi Dermosili päikesekaitsekreem välja täpselt nagu tüüpiline päikesekreem. Kui ma selle nahale kandsin, siis imendus ta ruttu ning ei jätnud nahka rasvaseks või kleepuvaks. Mis mulle ei meeldinud selle juures oli see, et nahale jättis ta sellise valkja kihi  ning minu näonahale oli see kreem liiga raske (tegu ei ole näole mõeldud kreemiga ja seega seda oli ka oodata 🙂 ). Kokkuvõttes oli tegu ok päikesekaitsekreemiga ning ära ma päikesekäes ei kõrbenud tänu sellele, ent samas mingit erilist wow muljet ta ka ei jätnud. 

Dermosil Summer Body LotionDermosil summer ihupiima koostis

What Dermoshop says about it: Dermosil Summer Body Lotion is great for moisturising skin in the summer. The skin care product is also rich in aloe vera. Summer Body Lotion contains numerous moisturising and conditioning components. Among others it contains carbamide, shea butter, vitamin E, allantoin and aloe vera. These components soothe and protect skin while preventing skin from getting dry. Thanks to its skin care properties Summer Body Lotion is also great for moisturising and soothing skin after sunbathing. The product has a light consistency, making it easy to apply and it is quickly absorbed.  Body Lotion can be used for summer skin care by the entire family.

My opinion: Dermosil Summer Body Lotion has a wonderful fresh scent. The scent will remain on skin for a while. I like that this lotion is really light and absorbs quickly. I liked how smooth and soft my skin (even the very dry skin on my elbows) was after using it. I really liked the sample of this lotion and Summe Body Lotion is something I would order in full size 🙂

Mida Dermoshop selle kohta kirjutab:  Dermosil Summer Ihupiim on hea suvine nahaniisutaja. Hooldav ihupiim sisaldab muuhulgas rikkalikult aloe verat. Summer Ihupiim sisaldab mitmeid hooldavaid ja niisutavaid koostisosi. Koostises on mh karbamiid, sheavõi, E-vitamiin, allantoiin ja aloe vera. Need komponendid ühtlasi rahustavad ja kaitsevad nahka ning takistavad naha kuivamist. Tänu hooldavatele omadustele on Summer Ihupiim ka hea päevitusjärgne naha niisutaja ja rahustaja. Toode on kerge koostisega, mistõttu seda on mugav peale kanda ja see ka kuivab kiiresti.  Ihupiim sobib suviseks nahahoolduseks kogu perele.

Minu arvamus: Summer ihupiimal on hästi mõnus värske lõhn, mis jääb nahale natukeseks ka püsima. Mulle meeldis selle ihupiima juures see, et ta on nahal kerge, imendub ruttu ning mu nahk oli hästi niisutatud sh isegi küünarnukkide muidu kuiv nahk. Seda ihupiima ostaksin kindlasti ka täissuuruses, sest mulje oli igati positiivne. 

4 Comments

  1. Francesca Romana Capizzi July 20, 2014
  2. Kiss & Make-up July 20, 2014
    • Leelo July 20, 2014
  3. frontieregirl July 22, 2014

Leave a Reply

16 Shares
+113
Pin3
Share
Reddit
Share